نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

تشکیل ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان لنگرود

ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان لنگروه، با حضور نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مدیر استان گیلان، بخشداران و سایر اعضا برگزار شد.

دکتر شفقی فرماندار لنگرود در ابتدای این جلسه، درباره اهمیت و جایگاه بیمه روستائیان، عشایر و کشاورزان سخن گفت.

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق، هانی عارف، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان گیلان در ادامه، به تشریح اهداف و برنامه‌های صندوق در استان پرداخت و گفت: 5 هزار نسخه کاتالوگ معرفی خدمات و شیوه عضویت در صندوق، تهیه شده و توسط دهیاری‌ها، شوراهای اسلامی، پایگاه‌های بسیج، خانه‌های بهداشت و ... به درب منزل روستاییان ارسال خواهد شد. در روستای دارای دهیاری و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت نیز هر 3 ماه یکبار، بنرهای اطلاع‌رسانی توسط دهیاری‌ها و شهرداری‌ها با هدف تشویق، اعتماد و فرهنگ‌سازی بیمه اجتماعی روستائیان و کشاورزان نصب می‌شود.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان گیلان، برگزاری جشن شکرانه پوشش کامل طرح ملی صندوق در بازه زمانی هر 6 ماه یکبار در یکی از روستاه‌های شهرستان، با حضور مقامات محلی را از دیگر برنامه‌ها برشمرد و افزود: از این به بعد، صدور هرگونه پروانه ساختمانی در روستاه‌ها و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت، منوط به عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است.

 

عارف ادامه داد: صدور هرگونه مجوز اشتغالزایی (بوم‌گردی و ...) از این به بعد، منوط به عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خواهد بود و در نظر داریم در همین فصل پاییز، در بخش‌های مرکزی و رانکوه همایشی با حضور دهیاران، شوراهای اسلامی و سایر مسئولان محلی همایشی برگزار کنیم.
مطالب مرتبط

اسدالله رازانی: صندوق بیمه اجتماعی به جامعه مولد روستایی و عشایر خدمت می‌کند

اسدالله رازانی: صندوق بیمه اجتماعی به جامعه مولد روستایی و عشایر خدمت می‌کند

رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: این صندوق به جامعه مولد کشاورز، روستایی و عشایر خدمت می کند و همه دستگاه ها باید در جهت گسترش چتر پوشش بیمه‌ای این صندوق تلاش کنند.

|

با حضور مدیرعامل صندوق انجام شد؛

برگزاری همایش توسعه فرهنگ بیمه روستایی در استان گیلان
با حضور مدیرعامل صندوق انجام شد؛

برگزاری همایش توسعه فرهنگ بیمه روستایی در استان گیلان

همایش توسعه فرهنگ بیمه روستایی در استان گیلان با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و جمعی از مسئولان محلی، جمعی از اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان رشت، در آخرین روزهای آبان ماه در سالن بانک صادرات برگزار شد.

|

برگزاری ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان بیرجند

برگزاری ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان بیرجند

ستاد راهبردی شهرستان بیرجند، با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان خراسان جنوبی، فرماندار شهرستان بیرجند و سایر مسئولان شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بیرجند برگزار شد.

|

نظرات کاربران