نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

بازدید کارشناسان امور مناطق ستاد مرکزی از کارگزاری‌های استان فارس

کارشناسان امور مناطق ستاد مرکزی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در سفر یکروزه به استان فارس، از کارگزاری‌های شهرستان نورآباد بازدید کردند.

حسن کمالی مدیر صندوق در استان فارس در این بازدیدها، از اجرای دقیق و کارشناسی شده طرح تطبیق در تمامی نقاط استان فارس خبر داد و تصریح کرد: در طرح تطبیق، اولویت دفتر استان، تسهیل در روند خدمات‌رسانی به جامعه هدف بوده است.

 

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر فارس، علیرضا مظفری و علیرضا حبیبی در این بازدیدها، از نزدیک نحوه فعالیت و عملکرد کارگزاری‌های شهرستان نورآباد را بررسی کردند و به سوالات آنان در خصوص وضعیت رتبه‌بندی کارگزاری، تسهیلات کارگزاری، حق الزحمه و سوالات بیمه ای آنان پاسخ دادند.

 

مظفری گفت: کارگزاری‌ها به‌عنوان نماینده قانونی صندوق، باید با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، خدمات و مزایای صندوق را به اطلاع جامعه هدف برسانند و علاوه بر اطلاع‌رسانی و جذب، نکته قابل تأمل تلاش مضاعف در تمدید بیمه‌شدگان است.
مطالب مرتبط

گودرزی، نماینده فارس در مجلس:

مطالبات صندوق را پیگیری می‌کنیم
گودرزی، نماینده فارس در مجلس:

مطالبات صندوق را پیگیری می‌کنیم

مسعود گودرزی، نماینده شهرستان‌های ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی با حضور در مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان فارس، بر پیگیری مطالبات این نهاد بیمه‌گر اجتماعی تاکید کرد.

|

همه کارگزاران باید در معرفی هرچه بیشتر صندوق تلاش مضاعف داشته باشند

همه کارگزاران باید در معرفی هرچه بیشتر صندوق تلاش مضاعف داشته باشند

زهرا سهرابی کارگزار کد 66116 شرکت تعاونی روستایی شهید رضایی بالاده شهرستان کازرون استان فارس که از کارگزاران موفق استان است. وی که دارای مدرک کارشناسی حسابداری است ،تاکنون توانسته هزار و 48 نفر را به عضویت این صندوق درآورد.

|

نظرات کاربران