صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

برگزاری کارگاه ترویجی بیمه اجتماعی در سمنان

اولین کارگاه آموزشی – ترویجی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر برای دهیاران و شوراهای بخش سرخه استان سمنان، در راستای ترویج و تبیین اهداف صندوق در روستاها، در محل دفتر مدیریت صندوق در استان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد فرزاد مدیر صندوق در استان سمنان گفت: با برگزاری دوره آموزشی - ترویجی با همکاری مدیرکل امور روستایی استانداری، برای پنج شهرستان دیگر تا پایان سال تمام دهیاران و شوراهای استان سمنان با اهداف و مزایای عضویت در صندوق بیمه آشنا می‌شوند و می‌توانند با آگاهی بیشتر به تشریح و ترویج اهداف صندوق بیمه در روستاها بپردازند.

 

گفتنی است در این دوره آموزشی - ترویجی، بر ضرورت بیمه‌های اجتماعی به عنوان بیمه پایه برای هر فرد روستایی و عشایر و اهمیت بیمه برای دست‌یابی به توسعه بلندمدت در روستاها تاکید شد.

 

در پایان این کارگاه، مدیر استان سمنان از دهیاران خواست که با نصب بنر با موضوع بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در دهیاری‌ها و توزیع بروشورهای صندوق بیمه، نسبت به اطلاع‌رسانی در سطح روستاها اقدام نمایند.
مطالب مرتبط

صندوق فرصتی ارزشمند برای روستاییان است

صندوق فرصتی ارزشمند برای روستاییان است

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی سمنان ضمن تبریک پانزدهمین سال تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، این صندوق را فرصتی ارزشمند برای پوشش بیمه‌ای روستائیان و عشایری دانست.

|

دستور استاندار سمنان به مسئولان استانی برای تلاش در جهت گسترش چتر بیمه‌ای

دستور استاندار سمنان به مسئولان استانی برای تلاش در جهت گسترش چتر بیمه‌ای

علیرضا آشناگر استاندار سمنان با تاکید بر اینکه افزایش ضریب پوشش بیمه روستائیان و عشایر می‌تواند امنیت روانی برای این اقشار ایجاد کند، به فرمانداران، بخشداران و سایر مسئولان استانی دستور داد از همه ظرفیت‌ها برای گسترش چتر بیمه‌ای در استان استفاده کنند.

|

نظرات کاربران