صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

اعلام آمادگی صدا‌و‌سیمای کردستان جهت اطلاع‌رسانی خدمات صندوق

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان با مدیرکل صدا‌و‌سیمای استان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این دیدار که در محل دفتر مدیرکل صدا و سیمای استان کردستان برگزار شد، جعفر عبدالملکی مدیرکل صدا‌و‌سیمای استان ضرورت تبلیغ و استفاده از ظرفیت رسانه ملی و شبکه‌های مجازی را امری اجتناب‌ناپذیر عنوان کرد و افزود: در جامعه کنونی، بهترین و موثرترین روش تبلیغات، استفاده از ظرفیت بزرگ رسانه ملی است و ما آماده همکاری در کلیه برنامه‌های تلویزیونی، رادیویی و ... هستیم.

 

وی، برخورداری جامعه روستایی و کشاورز از خدمات ارزشمند صندوق را ضروری دانست و بر مسئولیت مجموعه صدا‌و‌سیمای استان در جهت اطلاع‌رسانی این خدمت تاکید کرد.

 

جبار احمدپور، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان نیز در ابتدای این جلسه، توضیحاتی در خصوص مزایای عضویت در صندوق و مبانی قانونی تشکیل آن ارائه داد و خواستار همکاری بیشتر صدا‌‌و‌سیما برای اطلاع‌رسانی این خدمت ارزشمند نظام و دولت به مخاطبان شد و از مدیرکل صدا‌و‌سیمای استان خواست همانند گذشته توجه وِیژه ای به صندوق داشته باشد.
مطالب مرتبط

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان در مراسم تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی شهرستان سروآباد کردستان حاضر شد و از مستمری بگیران صندوق در این شهرستان تقدیر کرد.

|

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان، در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر روستای تازه‌آباد بهارستان بخش حسین‌آباد شهرستان سنندج حضور یافت و از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و برخی از بازنشستگان صندوق تقدیر کرد.

|

بخشدار سیروان: ماموستایان مزایای صندوق را برای مردم بازگو کنند

بخشدار سیروان: ماموستایان مزایای صندوق را برای مردم بازگو کنند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان با حضور در نشست آموزشی امامان جمعه و جماعت روستایی، بهورزان و دهیاران بخش سیروان شهرستان سنندج، مزایای عضویت در این صندوق را برای حاضران تشریح کرد.

|

نظرات کاربران