صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

ترویج خدمات صندوق در جشن انقلاب روستای زیویه کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان کردستان با حضور در جشن انقلاب روستای زیویه بخش نمشیر شهرستان بانه، به تشریح مزایا و خدمات صندوق پرداخت و خواستار عضویت روستاییان در این نهاد بیمه گر اجتماعی شد.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جشن سالگرد چهل ویکمین پیروزی انقلاب اسلامی با حضور فرماندار، مدیر صندوق استان، بخشدار و روسای سایر ادارات سطح شهرستان در محل مسجد روستای زیویه بخش نمشیر شهرستان بانه برگزار شد .

 

در این مراسم که اهالی روستا در آن حضور چشم‌گیری داشتند، جبار احمدپور مدیر صندوق در استان کردستان، توضیحات کامل و جامعی در خصوص صندوق، شرایط عضویت، مزایا و خدمات آن ارائه کرد و خواستار عضویت و بهرمندی مخاطبان از این خدمت ارزشمند نظام و انقلاب شد.

 

در ادامه این مراسم، حکم از کارافتادگی یک نفر از بیمه‌شدگان این بخش اهدا و از زحمات حامیان صندوق در این بخش که در حوزه ترویج و اطلاع رسانی خدمات صندوق نقش به‌سزایی ایفا نموده بودند، با اهدای لوح، تقدیر به‌عمل آمد.
مطالب مرتبط

معاون استاندار و فرماندار شهرستان سقز اعلام کرد؛

مسئولان شهرستان ملزم به معرفی صندوق بیمه و خدمات آن هستند
معاون استاندار و فرماندار شهرستان سقز اعلام کرد؛

مسئولان شهرستان ملزم به معرفی صندوق بیمه و خدمات آن هستند

معاون استاندار و فرماندار شهرستان سقز گفت: مردم شهرستان نسبت به خدمات صندوق آگاهی کافی را ندارند و تا زمانی که نسبت به آن ناآشنا باشند، موفقیت و گسترش بیمه سخت و دشوار است.

|

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان در مراسم تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی شهرستان سروآباد کردستان حاضر شد و از مستمری بگیران صندوق در این شهرستان تقدیر کرد.

|

نظرات کاربران