نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

ارسال پیام صوتی صندوق به بیش از ۳۶ هزار نفر از افراد فاقد بیمه استان یزد از طریق تلفن گویا

بیش از ۳۶ هزار نفر از افراد فاقد بیمه استان یزد، از طریق تلفن گویای مخابرات، با مزایای صندوق بیمه روستاییان و عشایر آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد، در ایام الله دهه مبارک فجر صندوق بیمه استان با استفاده از امکانات شرکت مخابرات استان و با همکاری این شرکت، فایل صوتی معرفی مزایای صندوق را بر روی شماره موبایل بیش از 36 هزار نفر از افراد فاقد بیمه پخش کرد .
مطالب مرتبط

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان، در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر روستای تازه‌آباد بهارستان بخش حسین‌آباد شهرستان سنندج حضور یافت و از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و برخی از بازنشستگان صندوق تقدیر کرد.

|

برپایی میز خدمت در نماز جمعه آسار

برپایی میز خدمت در نماز جمعه آسار

هادی بشیری، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز با حضور در نماز جمعه شهر آسارا، مشکلات بیمه ای روستائیان و عشایر این بخش را بررسی کرد.

|

برگزاری نشست خبری در خراسان رضوی

برگزاری نشست خبری در خراسان رضوی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان رضوی در جمع خبرنگاران گفت: این استان بر اساس سرشماری سال 1395 با بیش از 7 هزار نفر خانوار عشایری و 515 هزار خانوار روستایی بیشترین جمعیت مشمول کشور را دارد.

|

نظرات کاربران