نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

برپایی میز خدمت در نماز جمعه آسار

هادی بشیری، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز با حضور در نماز جمعه شهر آسارا، مشکلات بیمه ای روستائیان و عشایر این بخش را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، بشیری با اشاره به اینکه حدود دو هزار نفر در این بخش بیمه شده صندوق هستند گفت: بخش آسارا با موقعیت کوهستانی بیشترین تعداد بیمه شده در شهرستان کرج را دارد و میز خدمت، با هدف بررسی مشکلات احتمالی بیمه شدگان بخش آسارا همزمان با ایام دهه مبارک فجر بر پا شده است.

 

وی افزود: در این میز خدمت مزایا و خدمات و نحوه عضویت برای نمازگران شرح داده شد و توسط مسئولین استانی و شهرستانی، به تعدادی از مستمری بگیران لوح بازنشستگی اهدا گردید.
مطالب مرتبط

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان، در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر روستای تازه‌آباد بهارستان بخش حسین‌آباد شهرستان سنندج حضور یافت و از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و برخی از بازنشستگان صندوق تقدیر کرد.

|

تقدیر از کارگزاران برتر استان البرز

تقدیر از کارگزاران برتر استان البرز

هادی بشیری مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان البرز در سومین جلسه با کارگزاران این استان، از تلاش و همت کارگزاران در جذب بیمه شده جدید و تمدید بیمه شدگان تقدیر کرد.

|

برگزاری نشست خبری در خراسان رضوی

برگزاری نشست خبری در خراسان رضوی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان رضوی در جمع خبرنگاران گفت: این استان بر اساس سرشماری سال 1395 با بیش از 7 هزار نفر خانوار عشایری و 515 هزار خانوار روستایی بیشترین جمعیت مشمول کشور را دارد.

|

نظرات کاربران