صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

خدمت به عشایر سرلوحه کار صندوق است

نشست مشورتی سرگروه های عشایری طبس با حضور ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی، مهرور رئیس اداره امور عشایر طبس، نماینده بخشداری و شورای شهر طبس، در منطقه عشایری چاه مسافر این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، فرج‌زاده در این نشست ضمن قدردانی از زحمات سر گروه‌ها گفت: تولیدات عشایر در بخش های مختلف می تواند به اقتصاد یک استان و حتی یک کشور کمک کند. گوشت قرمزی که عشایر تولید می کند، بدون شک نقش موثری در امنیت غذایی کشور دارد.

 

وی افزود: نکته بسیار مهم در جمعیت عشایری این است که تا 10 سال قبل در حال کاهش بود اما در سال‌های اخیر نه تنها کاهش نیافته بلکه جمعیت زیادی نیز خواستار گرفتن دفترچه و وارد شدن به جمعیت عشایری هستند که نشان می دهد خدمات دهی در این بخش مطلوب بوده است.

 

فرج زاده ادامه داد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، خدمت به عشایر را سرلوحه کار خود قرار داده است.

 

گفتنی است در این جلسه، به چند تن از مستمری بگیران عشایر حکم مستمری بگیری اهداء شد و در پایان نیز، مدیران استانی ضمن بازدید از چند منطقه عشایری، حکم مستمری بازماندگان را درب منزل آنها اهدا کردند.
مطالب مرتبط

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:

مستمری بازنشستگان روستایی همسان‌سازی می‌شود  انتقال سوابق بیمه‌ای انجام خواهد شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:

مستمری بازنشستگان روستایی همسان‌سازی می‌شود / انتقال سوابق بیمه‌ای انجام خواهد شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از همسان‌سازی مستمری بازنشستگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خبر داد و گفت: با این اقدام، جمعا حدود ۲۶ درصد به حقوق دریافتی مستمری‌بگیران صندوق افزوده خواهد شد.

|

نظرات کاربران