نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

برگزاری مجمع سالیانه شرکت سرمایه ‎گذاری ارشک

مجمع عادی سالیانه سال مالی منتهی به آذر ۱۳۹۸ شرکت سرمایه‌گذاری ارشک در تاریخ ۱۰۱۲۱۳۹۸ در محل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برگزار شد و گزارش مقبول از بازرس قانونی خود دریافت نمود. در این مجمع که با ریاست علی شیرکانی مدیرعامل صندوق برگزار شد، ضمن بررسی و ارزیابی عملکرد این شرکت طی سال مالی اخیر، صورت های مالی این شرکت نیز به تصویب رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، درآمد عملیاتی شرکت سرمایه‌گذاری ارشک در سال مالی منتهی به آذر 1398 با رشدی معادل 103 درصد، نسبت به سال مالی گذشته، برابر 1،487 میلیارد ریال بوده است. طی دوره مذکور، شرکت موفق به تحقق سود خالص 1،455 میلیارد ریالی شده که نسبت به سال مالی گذشته 105 درصد رشد داشته است. همچنین، بازده خالص ارزش دارایی‌های (NAV) این شرکت برابر 163% بوده است. روند سود خالص شرکت سرمایه‌گذاری ارشک طی چهار سال مالی اخیر به شکل نمودار ذیل است.

 

کادر مدیریتی این مجموعه با بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری مناسب در صنایع مختلف بازار سرمایه و شناسایی چالش‎ها و فرصت‌های سود‎آوری و با حمایتهای سهامدار عمده خود اقدام به سرمایه‌گذاری در این بازار کرده است؛  استفاده حداکثری از منابع مالی در دسترس برای کسب بازدهی بیشتر از بازار، از جمله اهداف این مجموعه طی سال‌های اخیر بوده است. نمودار ذیل روند بازدهی خالص ارزش دارایی‌های شرکت سرمایه‌گذاری ارشک و بازدهی شاخص کل بازار بورس را از ابتدای سال مالی منتهی به آذر 1396 نمایش می‎دهد.

 

 

لازم ‌به‌ ذکر است که در مجمع مذکور علاوه بر تصویب صورت‌های مالی سالیانه، از 1،455 میلیارد ریال سود خالص محقق شده، 1،400 میلیارد ریال بین سهامداران تقسیم شد که نسبت به سال مالی گذشته 115 درصد رشد داشته است.
مطالب مرتبط

(مقابله با کرونا 3)
شیرکانی خبر داد:

تمدید دو ماهه قرارداد کارگزاری‌های صندوق
(مقابله با کرونا 3) شیرکانی خبر داد:

تمدید دو ماهه قرارداد کارگزاری‌های صندوق

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تمدید دو ماهه قرارداد کارگزاری‌های این صندوق خبر داد و گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، قرارداد کلیه کارگزارانی که تا تاریخ 29 اسفندماه سال گذشته فعال بوده‌اند، تا 31 اردیبهشت ماه سال جاری تمدید می‌شود و ...

|

(مقابله با کرونا 2)

«روستای بدون کرونا»، طرحی برای حمایت از خانواده‌های روستایی و عشایری
(مقابله با کرونا 2)

«روستای بدون کرونا»، طرحی برای حمایت از خانواده‌های روستایی و عشایری

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در راستای حمایت از بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران خود در مقابل شیوع ویروس کرونا، کانال ارتباطی ویژه‌ای را برای اعضای این صندوق در قالب کمپین «روستای بدون کرونا» راه‌اندازی کرده است.

|

(مقابله با کرونا 1)

شیرکانی خبر داد: استفاده از تمام ظرفیت‌های صندوق برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
(مقابله با کرونا 1)

شیرکانی خبر داد: استفاده از تمام ظرفیت‌های صندوق برای مقابله با شیوع ویروس کرونا

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از دستور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر استفاده از تمام ظرفیت‌های این صندوق برای اطلاع‌رسانی، آگاه‌سازی و کمک به جامعه هدف صندوق جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

|

نظرات کاربران