صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

پوشش صددرصدی بیمه عشایر، اولویت اداره‌کل امور عشایری خراسان جنوبی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، با سرپرست اداره کل امور عشایر استان خراسان جنوبی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ابوالفضل فرج زاده در این دیدار، گزارشی از عملکرد صندوق و کارگزاری های آن در استان ارائه کرد و خواستار تعامل بیشتر اداره‌کل امور عشایر استان و شرکت‌های عشایری و استفاده از ظرفیت‌های این شرکت‌ها در خصوص اطلاع‌رسانی مزایای بیمه به جامعه هدف شد.

 

عصمتی‌پور، سرپرست اداره‌کل امور عشایر استان خراسان جنوبی نیز در این دیدار گفت: با توجه به اینکه خراسان جنوبی چهارمین استان عشایری کشور است، آماده ایم در جهت تحت پوشش قرار دادن جامعه هدف صندوق، تلاش کنیم و از ظرفیت شرکت‌ها و سرگروه‌های عشایری به عنوان رابط بیمه ای در روستاها و مناطق عشایری استفاده نماییم.

 

وی خواستار اختصاص کد کارگزاری به شرکت‌های تعاونی عشایری استان شد. فرج زاده در پاسخ به این درخواست، قول مساعد داد تا جوانب این امر طی تفاهمنامه ای که فی‌مابین به امضا می رسد، سنجیده شود.
مطالب مرتبط

طرح خوشه‌های صنایع دستی راهکاری برای افزایش پوشش بیمه‌‌ای و حمایت از زنان کارآفرین روستایی

طرح خوشه‌های صنایع دستی راهکاری برای افزایش پوشش بیمه‌‌ای و حمایت از زنان کارآفرین روستایی

ابولفضل فرج زاده، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی در نشست مشورتی مشترک با جرجانی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی، به بررسی نحوه اجرای طرح خوشه های صنایع دستی پرداخت.

|

اهدای خون جمعی از همکاران استان خراسان جنوبی

اهدای خون جمعی از همکاران استان خراسان جنوبی

کارکنان مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان خراسان جنوبی و تعدادی از کارگزاران صندوق در این استان، با حضور در سازمان انتقال خون استان، نسبت به اهدای خون خود اقدام کردند.

|

نظرات کاربران