صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

ستادهای راهبردی شهرستانی بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر به صورت منظم برگزار می شود

دفتر امور روستائی استانداری خراسان جنوبی در جهت همکاری با صندوق استان قول مساعد داد.

در دیدار و نشست مشورتی فرج زاده مدیر صندوق استان خراسان جنوبی با خانم خواجوی مدیرکل دفتر امور روستائی استانداری خراسان جنوبی صورت پذیرفت.

در این دیدار فرج زاده ضمن بیان گزارشاتی از صندوق استان و کارگزاری ها خواستار تعامل بیشتر فرمانداری ها و بخشداری های استان و استفاده از فرصت های ایجاد شده در تجمعات و گردهمایی های شوراها و دهیاران برای اطلاع رسانی مزایای بیمه به جامعه هدف گردید.

در این نشست مصوبات تفاهمنامه فی‌مابین صندوق و بانک های عامل پیگیری شد؛ مدیرکل دفتر روستائی نیز آمادگی خود را جهت همکاری در برگزاری ستادهای راهبردی شهرستانی و گردهمائی ها دهیاران اعلام نمود.

در ادامه این دیدار مقررشد با اختصاص سهمیه تکلیفی به معتمدین و دهیارها در جهت اطلاع رسانی بیش از پیش اقدام شود.
مطالب مرتبط

طرح خوشه‌های صنایع دستی راهکاری برای افزایش پوشش بیمه‌‌ای و حمایت از زنان کارآفرین روستایی

طرح خوشه‌های صنایع دستی راهکاری برای افزایش پوشش بیمه‌‌ای و حمایت از زنان کارآفرین روستایی

ابولفضل فرج زاده، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی در نشست مشورتی مشترک با جرجانی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی، به بررسی نحوه اجرای طرح خوشه های صنایع دستی پرداخت.

|

اهدای خون جمعی از همکاران استان خراسان جنوبی

اهدای خون جمعی از همکاران استان خراسان جنوبی

کارکنان مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان خراسان جنوبی و تعدادی از کارگزاران صندوق در این استان، با حضور در سازمان انتقال خون استان، نسبت به اهدای خون خود اقدام کردند.

|

تاکید بر گسترش همکاری‌ها در خراسان جنوبی

تاکید بر گسترش همکاری‌ها در خراسان جنوبی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل صندوق کارآفرینی امید استان خراسان جنوبی با حضور در ساختمان مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر این استان، بر گسترش همکاری‌ها با این مدیریت تاکید کردند.

|

نظرات کاربران