صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
مدیر صندوق در استان خراسان جنوبی:

۴۵ درصد روستاییان خراسان جنوبی بیمه هستند

مدیر صندوق در استان خراسان جنوبی گفت: ۴۵ درصد روستاییان استان خراسان جنوبی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر عضو هستند.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، ابوالفضل فرج‌زاده در نشست خبری به مناسبت پانزدهمین سال تاسیس این صندوق، با اشاره به مشکلات، دغدغه‌ها، طرح و برنامه‌های صندوق، به ارائه گزارشی از فعالیت 15 ساله صندوق پرداخت و گفت: براساس آمارها تاکنون هزار و 861 خانوار بازنشسته، 702 مستمری‌بگیر فوتی و 142 خانوار مستمری‌‌بگیر ازکارافتاده از مزایای این صندوق در استان بهره‌مند شده‌اند.

 

فرج‌زاده با تاکید بر لزوم توجه بیشتر رسانه‎ها به روستاییان و عشایر، این افراد را از آسیب‌پذیرترین قشرهای جامعه معرفی کرد و گفت: این اقشار اغلب از نگاه و توجه رسانه‌ها دور مانده‌اند و اطلاع‌رسانی نسبت به مطالبات آنها، به‌سختی صورت می‌گیرد.
مطالب مرتبط

زهدی خبر داد:

افزایش 20 درصدی افراد تحت پوشش در سه ماه اخیر
زهدی خبر داد:

افزایش 20 درصدی افراد تحت پوشش در سه ماه اخیر

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان مرکزی، از افزایش ۲۰ درصدی تعداد افراد تحت پوشش این صندوق در سه ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه قبل خبر داد و افزود: این افزایش در راستای تحقق شعار جهش تولید و بهره‌مندی اقشار مولد از خدمات بیمه‌ای انجام شد.

|

نظرات کاربران