صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
اخوان، معاون صندوق مطرح کرد:

توانمندسازی کارگزاری‌ها اولویت است

معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: توانمندسازی مدیریت‌های استانی و کارگزاری‌ها باید در رأس امور ستاد و معاونت بیمه‌ای قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی اخوان بهبهانی در جلسه هم‌اندیشی با کارشناسان بیمه‌ای صندوق، هدف از این نشست را هماهنگی و تبیین اهداف و مأموریت‌های معاونت در جهت بهبود بیش از پیش فرآیندهای بیمه‌گری و تحقق پوشش همگانی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بیان کرد.

 

وی با بیان اینکه از ابتدای شکل‌گیری صندوق تا به امروز در تدوین آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های صندوق مشارکت داشته‌ام، گفت: نسبت به مشکلات صندوق شناختی کامل دارم و بر همین اساس برنامه‌های جدیدی در نظر گرفته‌ شده است.

 

معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق، توانمند‌سازی ستاد و مدیریت‌های استانی، برون‌سپاری امور اجرایی به‌صورت تدریجی، توجه به نیروی انسانی و تقویت جایگاه کارشناسان صندوق، تاکید بر آموزش کارشناسان و انجام پژوهش و ارائه مقالات علمی توسط کارشناسان، توسعه زیرساخت‌های الکترونیک برای انجام امور بیمه‌گری، تقویت جایگاه کارگزاران، حل مشکلات کارگزاری‌ها و نظارت بیش از پیش بر واحدهای اجرایی را از طرح‌ها و برنامه‌های خود برای توسعه و رسیدگی به مشکلات این صندوق بیان کرد.

 

وی با پذیرش برخی از مشکلات مطرح شده در این جلسه با بیان اینکه در انجام امور نباید سلایق شخصی را اعمال کرد، گفت: فرایندها باید به‌صورت سیستمی انجام شده و از ظرفیت کارشناسان و خرد جمعی برای حل موضوعات، همزمان با افزایش دانش در عرصه بیمه‌های اجتماعی استفاده شود.

 

اخوان، توانمند‌سازی مدیریت استانی و کارگزاری‌ها در رأس اولویت‌های ستاد و معاونت بیمه‌ای صندوق دانست و گفت: صندوق نیازمند قوانین محکم و مستند برای انجام فرآیندها و ماموریت‌های خود است.

وی با بیان اینکه تمرکززدایی باید به‌صورت تدریجی رخ دهد، گفت: وضعیت کارگزاری‌ها از گذشته تا به امروز روند توسعه‌ای داشته و قطعاً در آینده بهتر خواهد شد.
مطالب مرتبط

اقدام قابل تقدیر  یک کارگزار همدانی

اقدام قابل تقدیر یک کارگزار همدانی

کارگزاری 79082 استان همدان با به کارگیری نرم افزار مخصوص کارگزاری توانسته است رشد بیمه شده خود را افزایش داده و خدمت رسانی بهتری را به جامعه هدف ارائه نمایند. تلاش این کارگزاری در راستای بهبود وضعیت بیمه شدگان موجود و جذب بیمه شده جدید قابل تقدیر است

|

همه کارگزاران باید در معرفی هرچه بیشتر صندوق تلاش مضاعف داشته باشند

همه کارگزاران باید در معرفی هرچه بیشتر صندوق تلاش مضاعف داشته باشند

زهرا سهرابی کارگزار کد 66116 شرکت تعاونی روستایی شهید رضایی بالاده شهرستان کازرون استان فارس که از کارگزاران موفق استان است. وی که دارای مدرک کارشناسی حسابداری است ،تاکنون توانسته هزار و 48 نفر را به عضویت این صندوق درآورد.

|

کارگزار موفق استان سیستان و بلوچستان؛

اطلاع رسانی چهره به چهره در جذب بیمه شده بسیار موثر است

احمدی متین مسئول کارگزاری 65148 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر گفت: حضور داشتن در روستاها، اطلاع رسانی به صورت چهره به چهره و نیز مسئولین شهرستان اعم از بخشدار و دهیار در جذب بیمه شده بسیار تاثیرگذار است.

|

نظرات کاربران