صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

بهره‌گیری از ظرفیت شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: بهره‌گیری از توانمندی‌های شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی، منجر به ایجاد هماهنگی و انسجام در فعالیت‌های محوله هر یک از واحدهای تابعه در سطح استان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، عماد تشکری در دیدار با حسن ابراهیمی مدیر صندوق در استان با تاکید بر لزوم تعامل دستگاه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با یکدیگر افزود: نباید از استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی غافل شد و برگزاری نشست‌های ماهیانه می‌تواند درهم‌افزایی، همفکری و ارائه خدمات بهتر به مردم موثر باشد.

تشکری با اشاره به لزوم ارتقاء سطح تعاملات و همکاری دستگاه‌های تابعه وزارتخانه در سطح استان، افزود: بهره‌گیری از توانمندی‌های اعضای شورا می تواند منجر به ایجاد هماهنگی و انسجام در فعالیت‌های محوله هر یک از واحدهای تابعه و سیاستگذاری‌های وزارت متبوع در سطح استان شود.

وی در ادامه این نشست بر لزوم سیاستگذاری و تصمیم‌گیری در چارچوب قوانین و وظایف وزارت متبوع در سطح استان با استفاده از ظرفیت این شورا تاکید کرد.

ابراهیمی، مدیر صندوق در استان یزد نیز در این نشست، شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی را یکی از ظرفیت‌های بالقوه دانست که باید به آن توجه ویژه داشت و ادامه داد: تعامل و همفکری اعضا در این شورا می‌تواند باعث رشد و بالندگی و ارائه خدمات بهتر به مردم توسط دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شود.
مطالب مرتبط

مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای یزد:

مزایای عضویت در صندوق اطلاع‌رسانی می‌شود
مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای یزد:

مزایای عضویت در صندوق اطلاع‌رسانی می‌شود

مدیر کل فنی‌وحرفه‌ای استان یزد گفت: در کلاس‌های آموزشی آماده‌ایم علاوه بر مباحث علمی، نسبت به مزایای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اطلاع‌رسانی کنیم.

|

مدیر صندوق در جمع ائمه جمعه استان یزد:

روستاییان و کشاورزان فقط با پرداخت حق بیمه 5 درصدی بیمه می‌شوند
مدیر صندوق در جمع ائمه جمعه استان یزد:

روستاییان و کشاورزان فقط با پرداخت حق بیمه 5 درصدی بیمه می‌شوند

مدیر صندوق در استان یزد گفت: کشاورزان، روستاییان، عشایر، شاغلان فصلی، زنان سرپرست خانوار روستایی و همچنین افراد دارای شغل مرتبط با بخش کشاورزی می‌توانند با پرداخت تنها پنج درصد حق بیمه، عضو این صندوق شوند.

|

نظرات کاربران