صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

تاکید فرماندار شهرستان دیواندره بر فراهم‌سازی بستر لازم برای بیمه‌شدن روستاییان

جمال ارشدی فرماندار شهرستان دیواندره بر فراهم‌سازی بسترهای لازم برای نهادینه شدن فرهنگ بیمه به عنوان یک ضرورت در بین شهروندان، به ویژه روستائیان شهرستان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جمال ارشدی در دیدار با مدیر صندوق در استان کردستان، بیمه روستایی را برای مردم شهرستان که اغلب کشاورز و دامدار هستند، مهم و ضروری دانست و گفت: فراهم سازی بسترهای لازم برای نهادینه شدن فرهنگ بیمه در بین شهروندان، به ویژه روستاییان شهرستان بسیار لازم و ضروری است.

جبار احمدپور مدیرصندوق در استان کردستان نیز در این دیدار، گزارشی از وضعیت بیمه‌ای شهرستان ارائه کرد و به تشریح مزایای عضویت در صندوق پرداخت.

در ادامه این نشست هماهنگی لازم جهت برگزاری جلسه ستاد راهبردی بیمه روستاییان صورت گرفت.
مطالب مرتبط

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان در مراسم تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی شهرستان سروآباد کردستان حاضر شد و از مستمری بگیران صندوق در این شهرستان تقدیر کرد.

|

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان، در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر روستای تازه‌آباد بهارستان بخش حسین‌آباد شهرستان سنندج حضور یافت و از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و برخی از بازنشستگان صندوق تقدیر کرد.

|

بخشدار سیروان: ماموستایان مزایای صندوق را برای مردم بازگو کنند

بخشدار سیروان: ماموستایان مزایای صندوق را برای مردم بازگو کنند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان با حضور در نشست آموزشی امامان جمعه و جماعت روستایی، بهورزان و دهیاران بخش سیروان شهرستان سنندج، مزایای عضویت در این صندوق را برای حاضران تشریح کرد.

|

نظرات کاربران