اصفهان

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان اصفهان

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اصفهان موفق شد که از جمعیت مشمول 237 هزار و 512 نفری خود حدود 43 هزار و 233 نفر را تحت پوشش بیمه خود قرار دهد، لازم به توضیح است که براساس آمارهای این گزارش حدود 7 هزار و 616 نفر از بیمه شده این استان مستمری بگیر این صندوق هستند.در حال حاضر درکل سطح این استان تا پایان سال 99 حدود 49 کارگزاری مشغول فعالیت هستند.

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان اصفهان

حسین تقیان بلانی

میگوید خدمت به جامعه ساده و بی‌آلایش روستایی و کشاورز موجب آرامش روانی است.

مدیر کارگزاری: حسین تقیان بلانی

کد کارگزاری: 54015

حسین تقیان بلانی از سال 96  در بخش بن رود استان اصفهان در کنار خانواده صندوق است، او بهره‌گیری از کارشناس متخصص، متعهد و تلاش، دقت و اعتماد و اقناع سازی جامعه هدف و تولید محتواهای خوب، انگیزشی راهنمایی و مشاوره مراجعه کنندگان،  بازاریابی چهره به چهره به همراه تبلیغات گسترده در فضای مجازی و حقیقی و اطلاع رسانی در نهادها و ادرات برای بیمه نمودن اعضای خانواده شان را دلیل موفقیت خود می‌داند.

از نظر او وجود صندوق در  حفظ عزت نفس و کرامت انسانی افراد جامعه هدف در سن پیری یا به هنگام فوت سرپرست ضروری است.

می‌گوید بیش از هزار نفر مشمول بیمه صندوق بیمه اجتماعی در بخش خود وجود دارند که امیدوار است بتواند همه آنها را بیمه کند.

لبخند رضایت در چهره روستاییان را پس از برخورداری از مزایای بیمه بسیار با ارزش میداند.

میگوید خدمت به جامعه ساده و بی‌آلایش روستایی و کشاورز موجب آرامش روانی است.

محمد ادریسی

تلاش میکنم گامی درجهت ساخت ایرانی آباد بردارم

مدیر کارگزاری: محمد ادریسی

کد کارگزاری: 54036

محمد ادریسی با 6 سال سابقه در شویتران استان اصفهان عضو خانواده صندوق بیمه اجتماعی است، وی بازاریابی، تبلیغات چهره به چهره و استفاده از فضای مجازی و تمرکز بر فعال نمودن بیمه بیمه شدگان غیر فعال از طریق تماس و ارسال پیامک را از اقدامات اصلی خود نام میبرد.

میگوید به دلیل پایین بودن سطح درآمد جامعه روستایی و کشاورز و عدم برخورداری از امکانات و خدمات شهری وجود صندوق بسیار لازم و ضروری است.

تلاش میکنم گامی درجهت ساخت ایرانی آباد بردارم.

ملیحه عربی

امیدوارم تا بتوانم با انگیزه بهتر به مردم خودم خدمت کنم

مدیر کارگزاری: ملیحه عربی

کد کارگزاری: 54125

ملیحه عربی حدود 7 سال است که درکنار خانواده بزرگ صندوق در میمه شهرستان شاهین شهر اصفهان است، او نیز علاقه به کار خود و خوشحالی از رضایت بیمه شدگان را دلیل موفقیت خود میداند.

برگزاری میز خدمت، استفاده از بازاریاب، نصب بنر صندوق و برگزاری جلسات با ارگانهای مرتبط را از دلایل اصلی موفقیت خود نام میبرد.

از نظر او وجود صندوق به جهت پوشش بیمه‌ای افراد کم برخوردار بسیار ضروری است و تمام تلاش خود را میکند تا بتواند تمام جامعه هدف حوزه مدیریتی خود را تحت پوشش بیمه قرار دهد.

امیدوارم تا بتوانم با انگیزه بهتر به مردم خودم خدمت کنم.

اگر برای کسی چراغی روشن کنید مسیر زندگی خودتان نیز روشن خواهد شد

مدیر کارگزاری: مهدی حیدری نهرخلجی

کد کارگزاری: 54131

مهدی حیدری نهرخلجی 2 سال است که در دهستان نهرخلج شهرداران استان اصفهان است، او نیز همکاری بخشدار، توجیه دهیاران و همکاری با کارگزاران را از دلایل اصلی موفقیت خود میداند.

ارسال پیامک به جامعه هدف، ارسال و پخش بروشور و تراکت در خانه های بهداشت و دهیاران، تماس با بیمه شدگان و اطلاع رسانی درخصوص مزایای بیمه، نصب بنر و اهدای احکام را از اقدامات اصلی خود نام میبرد.

از نظر او وجود صندوق از نظر بهره‌مندی از یارانه پنهان دولتی، پرداخت حق بیمه به صورت سالانه که برای جامعه روستایی بسیار با مهم است، بسیار ضروری است.

او بیمه را یکی از موارد مهم و ضروری هر فرد برای ساخت و تضمین آینده خود نام میبرد.

معتقد است اگر خداوند بخواهد به کسی عزت دهد او را در مسیر خدمت به خلق قرار می‌دهد.

اگر برای کسی چراغی روشن کنید مسیر زندگی خودتان نیز روشن خواهد شد.

مجید قاسمی

روستاهای کشور هویت کشورند و خدمت به آنها حفظ این هویت است

مدیر کارگزاری: مجید قاسمی

کد کارگزاری: 54184

مجید قاسمی با 15 سال سابقه فعالیت در صندوق بیمه اجتماعی در فلاورجان استان اصفهان از اعضای قدیمی این صندوق است، وی استفاده از طرح بازاریاب و فضای مجازی، برگزاری میز خدمت در روستاها و تعامل با دهیاران و اعضای شورای روستاها را از دلایل موفقیت خود نام میبرد.

وی وجود صندوق را در کاهش فاصله طبقاتی و رفع تبعیض بین جامعه روستایی و شهری و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به منظور بهره مندی از بیمه ضروری میداند.

میگوید روستاهای کشور هویت کشورند و خدمت به آنها حفظ این هویت است.

روح الله طاهری

وجود پشتیبان بیمه‌ای را عامل انگیزه و امید و نشاط جامعه روستایی است

مدیر کارگزاری: روح اله طاهری

کد کارگزاری: 54195

روح الله طاهری از سال 1394 درکنار خانواده صندوق در شهرستان سمیرم استان اصفهان است، میگوید خود کشاورز است و برخورداری از یک بیمه پشتیبان را به شدت احساس می‌کرد و به همین دلیل خدمت در این راه را بسیار مفید و با ارزش میداند.

او ارتباط با سازمانهای مردمی و مرتبط، مدیریت داده و اولویت بندی اقدامات را از اقدامات اصلی خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

وی وجود پشتیبان بیمه‌ای را عامل انگیزه و امید و نشاط جامعه روستایی میداند و امیدوار است تا بتواند تمام جامعه هدف خود را تحت پوشش بیمه قرار دهد.

میگوید فعالیت در بیمه برایش توجیه اقتصادی ندارد اما از لحاظ روحی بسیار موجب رضایت و خوشحالی اوست.

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©