البرز

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان البرز

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز  در حال حاضر 7 هزار و 231 نفر از جامعه 75 هزار و 826 نفری مشمول صندوق را تحت پوشش خود قرار دهد. در پایان سال 1399، جمعیت  مستمری بگیر استان 815 نفر بوده است. در  حال حاضر در استان البرز 21 کارگزار مشغول فعالیت هستند.

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان البرز

البرز_ کرج

مدیر کارگزاری: آرش عظیمی

کد کارگزاری: 57038

آرش عظیمی با دوسال سابقه ازکارگزاران برتر استان البرز در کرج است. شناخت محصول و شناخت رقبا و ارتباط و پیگیری را از مهمترین دلایل موفقیت خود میداند و میگوید سعی کرده تا مشتریان بلقوه را به بالفعل تبدیل کند. وجود و گسترش صندوق را موجب کاهش وابستگی و نیاز افراد به سازمانهای حمایتی نام میبرد.رسالت صندوق را ایجاد امنیت و آرامش برای روستاییان و عشایر میداند و وجود صندوق را نوعی فرشته نجات در زندگی آنها نام میبرد.

سولقانی

در تمام مدت فعالیت در صندوق گمان میکنم که برای خانواده خودم کار میکنم

البرز- آسارا

مدیر کارگزاری: رحمت سولقانی

کد کارگزاری: 57121

رحمت سولقانی با 6 سال سابقه از کارگزاران برتر آستارای استان البرز است. آشنایی با اهالی، بومی بودن و ارتباط با نمایندگان و شوراها را از دایل موفقیت خود میداند. جلسه با دهیاران، ارائه لوح بازنشستگان و بازدیدهای میدانی را از اقدامات مهم خود نام میبرد.باتوجه به وضعیت درآمدی روستاییان صندوق را پشتوانه ای برای روستاییان و کشاورزان و راهی برای ایجاد رفاه و آرامش در زمان کهولت سن میداند. استقرار دفتر صندوق در بخشداری را پل ارتباطی مهمی در گسترش بیمه در منطقه خدمت خود میداند و به این مسئله امیدوار است.میگوید در تمام مدت کار در صندوق گمان میکنم که برای خانواده خودم کار میکنم.

بهزادرضافتاحی

بیمه نمودن تمامی جوانان روستا را از مهمترین اهداف خود نام میدانم

البرز_ نظر آباد

مدیر کارگزاری: بهزاد رضا فتاحی

کد کارگزاری: 57047

بهزار رضا فتاحی کارگزار برتر کردان در استان البرز است، اعتماد به صندوق بیمه اجتماعی، مشاهده استفاده از مزایای صندوق توسط بازنشستگان در استان، فعالیت در فضای مجازی و تبلیغات را از عمده ترین دلایل موفقیت خود میداند.برگزاری میز خدمت در روستاها، تبلیغات در فضای مجازی و مکانهای پر تردد را از مهمترین اقدامات خود نام میبرد.صندوق بیمه اجتماعی را نوعی تضمین مهم در زندگی روستاییان و عشایر نام میبرد.بیمه نمودن تمامی جوانان روستا را از مهمترین اهداف خود نام میداند.

حمایت از روستاییان و عشایر را از بهترین خدمات میدانم

البرز- فردیس

مدیر کارگزاری: امیر اکرادی

کد کارگزاری: 57123

رضا اکدادی حدود 4 سالی است که عضو خانواده صندوق شده است و یکی از کارگزاران برتر استان البرز در شهرستان فردیس است. دهگردشی، تبلیغات در فضای مجازی، نصب بنر در کمیته امداد و بهزیستی، جهاد کشاورزی و دهیاری را از دلایل موفقیت خود میداند. ایجاد بیمه برای روستاییان و عشایر را از مهمترین و بهترین اقدامات دولت در چند سال اخیر نام برد.حمایت از روستاییان و عشایر را از بهترین خدمات میداند.

 

صندوق موجب امید به زندگی در روستا است

البرز_ بخش مرکزی کرج

مدیر کارگزاری: شادی قربانی

کد کارگزاری: 57126

شادی قربانی کارگزار برتر هشتگرد در استان البرز است، تعامل و تشکیل تیم گروهی متمرکز را از مهمترین دلایل موفقیت خود میداند. وجود صندوق را به دلیل یاری رساندن به قشر زحمتکش و در معرض آسیب ضروری میداند.پوشش بیمه ای قالیبافان، کشاورزان، روستاییان محل خدمت خود را از چشم اندازهای خود نام میبرد.صندوق موجب امید به زندگی در روستا است.

ستارفر

از اینکه در سنگر صندوق خدمتگزار مردم هستم بسیار راضی و خوشحالم

البرز - چهارباغ

مدیر کارگزاری: احمد ستارفر

کد کارگزاری: 57029

احمد ستارفر با وجود آنکه فقط یکسال است که عضوی از خانواده صندوق شده است اما اکنون یکی از کارگزارن برتر شهرستان چهارباغ در ساوجبلاغ استان البرز است. حمایت، تبلیغات و پیگیری‌های ممتد با تماس تلفنی را از مهمترین شیوه عملکردی خود میداند و تمرکزش براستفاده از ظرفیت فضای مجازی در روستای مورد نظر خود است.

وجود صندوق را موجب تثبیت جمعیت روستاییان و جلوگیری از مهاجرت آنها به شهرها میداند.

درنظر دارد تا طی دوسال آینده بتواند حداقل 80 درصد جمعیت مورد نظر خود را بیمه کند.

از اینکه در سنگر صندوق خدمتگزار مردم هستم بسیار راضی و خوشحالم.

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©