بوشهر

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان بوشهر

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان بوشهر موفق شد که از جمعیت مشمول 130 هزار و 915 نفری خود حدود 10 هزار و 451 نفر را تحت پوشش خود قرار دهد، لازم به توضیح است که براساس آمارهای این گزارش حدود 484 بیمه شده این استان مستمری بگیر هستند. این درحالی است که درکل سطح استان حدود 24 کارگزاری مستمقر بوده که به ازای هر 5454 نفر جمعیت مشمول این استان یک کارگزاری است.

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان بوشهر

مصطفی عادل پیشه

بنده سیمرغ نمی‌خواهم ببینم هیچوقت....خشکی و ویرانی و مرگ و فنای روستا

بوشهر_ دشتستان

مدیر کارگزاری: مصظفی عادل پیشه

کدکارگزاری: ۵۶۰۰۲

مصطفی عادل پیشه، کارگزار برتر صندوق بیمه اجتماعی روستای دهرود شهرستان دشتستان در استان بوشهر است، از سال 96 در صندوق مشغول به کار شده و جلسه با دهیاران و دیدار با گروه های محلی و معرفی صندوق را از مهمترین اقدامات خود در شناسایی صندوق به جامعه هدف نام میبرد.از نظر او وجود بیمه و صندوقی در حمایت از روستاییان موجب ایجاد امید به آینده و جلوگیری از مهاجرت آنها به شهرها می‌شود.عادل پیشه با اشاره به جمله رهبر انقلاب در رسیدگی به جامعه روستاییان و عشایر وجود صندوق را بهترین خدمت در حمایت از آنها نام میبرد.

بنده سیمرغ نمی‌خواهم ببینم هیچوقت….خشکی و ویرانی و مرگ و فنای روستا

خیلی خوشحالم که از طریق صندوق خدمتگزار مردمم هستم و مطمئنم اجر معنوی آن بیشتر از اجر مادی است.

اکبر زنده بودی

وجود صندوق غنیمتی برای روستاییان و کار در آن وظیفه مقدسی است

بوشهر_ تنگستان

مدیر کارگزاری: اکبر زنده بودی

کد کارگزاری: ۵۶۰۲۱

اکبر زنده بودمی با 2 سال سابقه خدمت از خانواده جدید صندوق و از کارگزاران برتر صندوق در روستای قبا کلکی شهرستان تنگستان استان بوشهر است، موفقیت خود را مدیون عشق به کارش میداند و وجود صندوق را برای حمایت از روستاییان و عشایر کم درآمد و محروم غنیمت میداند.به اعتقاد آقای زنده بودم کار در صندوق وظیفه مقدسی است.

علی خسروخواه

صندوق فریادرس روستاییان و عشایر در بحرانها و روزهای گرفتاری است

بوشهر_ تنگستان

مدیر کارگزاری: علی خسروخواه

کدکارگزاری: ۵۶۰۲۴

علی خسروخواه، با سابقه 14 ساله خود از اعضای قدیمی صندوق بیمه اجتماعی است و ازکارگزاران برتر شهرآباد شهرستان تنگستان استان بوشهر است، میگوید برای کارم زمان و ساعت خاصی در نظر نگرفتم و همواره به آن توجه داشتم از طرف دیگر در میان دوستان و آشنایان و روستاییان و دهیاران همواره درمورد صندوق صحبت کردم.جلسه با فرمانداران، شورای اداری، مسئولان محلی، دهیاران و سخنرانی در مساجد و روستاها را از اقدامات خود نام میبرد.

او برخورداری از بیمه را حق همه مردم و روستاییان میداند که سالها از آن محروم بودند و میگوید: روستاییان به شدت آسیب پذیر و محروم هستند بنابراین وجود بیمه برای آنها کاملا ضروری است.صندوق را بهترین پشتوانه و تضمین برای اقشار آسیب پذیر و محروم روستایی و عشایری و دارای افق و آینده بسیار روشن میداند که این امری بسیار مهم و با ارزش است.درمورد حسش به صندوق میگوید خوشحالم که در صندوقی فعالیت میکنم که به عنوان فریادرس روزهای سخت روستاییان و عشایر در بحرانها و روزهای گرفتاری هست.

عزیز راه نورد

صندوق حامی روستاییان و افراد فاقد بیمه‌

بوشهر_ دشتستان

مدیر کارگزاری: عزیز راهنورد

کدکارگزاری: ۵۶۰۳۲

عزیز راهنورد از سال 97 درکنار خانواده صندوق و ازکارگزاران برتر وحدتیه شهرستان دشتستان استان بوشهر است. عدم اعتماد و بدنامی دیگر بیمه‌ها و خوشنامی صندوق را از دلایل موفقیت صندوق در این شهرستان میداند.

او تبلیغات گسترده در دفتر پیشخوان دولت شهر و استفاده از بنر و تبلیغات فضای مجازی در سطح شهر را از جمله مهمترین تبلیغات خود نام میبرد.

مهمترین ضرورت وجود صندوق را به دلیل حمایت از روستاییان و عشایر اسیب پذیر با پرداخت 70 درصد حق بیمه از طرف دولت و 3 درصد از طرف خود شخص میداند.بیمه نمودن زنان خانه دار و بافندگان فرش را از اهداف بعدی خود نام میبرد و وجود صندوق را در حمایت از جوامع روستایی و کارگزارن فصلی، بافندگان فرش دستباف و غیره روستایی و عشایری کاملا ضروری میداند.

عبدالرضا فارس

هرگونه خدمت به روستاییان و امید بخشی به آنها نوعی عبادت است

بوشهر_ برازجان

مدیر کارگزاری: عبدالرضا فارسی برازجانی

کد کارگزاری: 56005

عبدالرضا فارسی برازجانی از سال 93 عضو خانواده صندوق بیمه اجتماعی و از کارگزاران برتر صندوق در برازجان استان بوشهر است.

استفاده از بازاریابی شاخه‌ای، مشاوره به مراجعه کنندگان را از دلایل موفقیت خود میداند. تبلیغات در شهر و نصب بیلبوردهای تبلیغاتی و تماس با بیمه شدگان غیرفعال توجیه آنها به ادامه فعالیت خود، به دلیل پرداخت کم حق بیمه از طرف بیمه شده با درنظر گرفتن خدمات یکسان، کم درآمد و اسیب پذیر بودن جامعه روستایی و عشایری وجود صندوق را بسیار ضروری میداند.به دلیل زحمتکش و سختکوش بودن جامعه روستایی و عشایری هرگونه خدمت به آنها که موجب آرامش و امنیت و امید بخشی به آنها شود نوعی عبادت است.

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©