تهران

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان تهران

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان تهران موفق شد که از جمعیت مشمول 335 هزار و 166 نفری خود حدود 21560 نفر را تحت پوشش خود قرار دهد، لازم به توضیح است که براساس آمارهای این گزارش حدود 1830 بیمه شده این استان مستمری بگیر هستند. در حال حاضر درکل سطح استان حدود 43 کارگزاری مشغول فعالیت هستند.

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان تهران

موفقیتم را مدیون ارتباط با روستاییان هستم

تهران

مدیر کارگزاری: جواد محمد دینی

کدکارگزاری: 57142

دینی، یکی از کارگزاران برتر استان و از کارکنان وزارت جهاد کشاورزی بوده و از این طریق با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آشنا شده و سپس پس از بازنشستگی به صندوق آمده است.

وی موفقیت خود را مدیون کار در جهاد کشاورزی و آشنایی با روستاییان میداند که موجب ارتباط گیری بهتر با روستاییان شده است.

ارتباط با مقامات و مسئولان محلی دهیاری ها شوراهای روستاها و غیره عامل موفقیت خود در این مقطع میداند و میگوید بیشترین بیمه شدگان ما کشاورزان غیر ساکن در استان هستند و در کنار آن بیمه شدگان فعال در حوزه صنایع دستی نیز داریم.

بیمه گاهی زندگی برخی از زنان و مردان روستایی را از فقرنجات داده است

تهران-شهرستان ری و بخش فشافویه

مدیر کارگزاری:پریسا پالیزی

کد کارگزاری: 57139

از سال 88 در روستاهای بخش آفتاب در عرصه کشاورزی مشغول به فعالیت بود و یکی از دغدغه‌های اصلی کشاورزان و روستاییان را بیمه عنوان کرد که پس از آشنایی با بیمه به دلیل آنکه برخورداری از بیمه تامین اجتماعی برای آنها ممکن نبود پس از آشنایی با این بیمه کارگزار این بیمه شده تا بتواند این خدمت را برای روستاییان خود که به دلیل مشکلات مالی و یا بیمه مهاجرت میکنند را بیمه کند.

آشنایی قبلی با کشاورزان و دهیاران و شوراها موجب موفقیت او در عملکرد خود شده است .پالیزی می‌گوید به عینه دیده است که بیمه روستاییان و عشایر گاهی زندگی برخی از زنان و مردان روستایی را از فقرنجات داده است.

خوشحالم که سفیر آرامش مردم برای تضمین آینده ای بهتر هستیم

تهران-شریف آباد پاکدشت

مدیر کارگزاری:زهرا بختیاری

کدکارگزاری: 57046

زهرا بختیاری از کارگزاران قدیمی صندوق و در شریف آباد پاکدشت استان تهران است، او تعامل با کارشناسان صندوق و استفاده از راهنمایهای انها، علاقه به حرفه خود و ایجاد حس اعتماد در مشتریان را از دلایل موفقیت خود میداند.

برگزاری میز خدمت، ارتباط چهره به چهره با بیمه شدگان، برقراری ارتباط و تعامل با دهیاران و شوراهی روستاها و تبلیغات گسترده و معرفی مزایای بیمه را از جمله اقدامات خود در راستای عملکرد بهتر خود نام میبرد.از نظر او بیمه روستاییان و عشایر تضمین آینده و عاملی برای بهبود شرایط زندگی روستاییان و عشایر است.می گوید اگر از نظر مالی توانمند باشد تبلیغات خود را گسترش خواهد داد تا بتواند موقعیت خوب و باکرامتی برای جامعه هدف خود ایجاد کند و بعد معنوی کارش برای او بسیار باارزش است. زیرا که برکات و عزت و سعادت را در زندگی شخصی اش به واسطه این کار تجربه کرده است. خوشحالم که سفیران آرامش مردم برای تضمین آینده ای بهتر هستیم.

بیمه نوعی تضمین تامین آینده به ویژه در دوران سالمندی و ازکار افتادگی است

تهران-شریف آباد پاکدشت

مدیر کارگزاری:فاطمه لرنی

کدکارگزاری: ۵۷۰۹۶

فاطمه لرنی از کارگزاران استان تهران در شهرستان پاکدشت است، او دلیل اصلی موفقیت خود را جلب اعتماد مردم و تبلیغات گسترده در سطح شهرستان نام میبرد.

از نظر او بیمه نوعی تضمین تامین آینده به ویژه در دوران سالمندی و ازکار افتادگی است و میگوید چون اساس کار این صندوق برپایه حمایت از جامعه روستایی و کشاورز بنا شده است احساس سهیم بودن در این کار خیر و نیکو را دارد.

 

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©