خراسان شمالی

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان خراسان شمالی

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان شمالی موفق شد که از جمعیت مشمول 84 هزار و 600 نفری خود حدود 44 هزار و 430 نفر را تحت پوشش بیمه خود قرار دهد، لازم به توضیح است که براساس آمارهای این گزارش حدود 2 هزار و 546 نفر بیمه شده این استان مستمری بگیر این صندوق هستند. این درحالی است که درکل سطح استان حدود 45 کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی مستقر بوده و به ازای هر 1880 نفر یک کارگزاری وجود دارد.

 

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان خراسان شمالی

خوشحالی سالمندان پس از بازنشستگی و دریافت حقوق را بسیار با ارزش است

خراسان شمالی _ اذری و میلانلو

مدیر کارگزاری: محمدحسین نجاتی

کد کارگزاری: 59002

محمدحسین نجاتی با 10 سال سابقه فعالیت در خانواده صندوق از اعضای قدیمی این خانواده دهستان اذری و میلانلو اسفراین  مرکزی است، او نیز تلاش، پشتکار، تبلیغات و  هم چنین پیگیری امور بیمه شدگان را از دلایل موفقیت خود میداند و گفتگوی حضوری در روستا و محیط کار و تماس تلفنی گسترده با بیمه شده ها را از اقدامات اصلی خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

او نیز مانند سایر کارگزاران صندوق وجود بیمه را به منظور تامین و تضمین آینده بسیار ضروری میداند تا روستاییان و عشایر دغدغه تامین معیشت در دوران سالمندی را نداشته باشند.

نجاتی معتقد است حمایت از روستاییان و عشایر به دلیل آنکه از خدمات و امکانات کمی برخوردارند بسیار ضروری و با ارزش است.

او خوشحالی سالمندان پس از بازنشستگی و دریافت حقوق را بسیار با ارزش میداند.

امیدوارم جشن پوشش صد در صدی بیمه در حوزه عمل خود را بگیرم.

خراسان شمالی _ گرمه و جاجرم

مدیر کارگزاری: احمد محمدپورتنها

کد کارگزاری: 59013

احمد محمدپورتنها از زمان تاسیس صندوق در کنار این خانواده بزرگ در شهرستان گرمه و شهرستان جاجرم است، تعهد و مسئولیت پذیری را دو مسئله مهم موفقیت خود میداند و میگوید حضور در روستاها، ارتباط با شوراها و دهیاریها، دیدار چهره به چهره با خیرین شهر و روستاها، دهیاران و شوراها، مسئولین شهرستانی و منطقه‌ای در راستای عملکرد بهتر بسیار به او کمک کرده است.

میگوید چون جامعه عشایر و روستایی تحت هیچ پوشش بیمه‌ای نبودند و بعد از اینکه به سن پیری می‌رسیدند هیچ نهادی بیمه‌ای از آنها حمایت نمی کرد به ناچار  تحت پوشش نهادهای بهزیستی و کمیته قرار میگرفتند، بنابراین ایجاد صندوقی در حمایت بیمه‌ای از آنها بسیار امر خدا پسندانه و ضروری بوده است.

امیدوارم هرچه زودتر جشن پوشش صد در صدی بیمه در حوزه عمل خود را بگیرم.

خود فرزند روستا و فرزند یک کشاورز هستم

خراسان شمالی _ مانه و سملقان

مدیر کارگزاری: زهرا نکویی

کد کارگزاری: 59030

زهرا نکویی، نیز با 13 سال سابقه همکاری در کنار خانواده بزرگ صندوق از اعضای قدیمی این خانواده در شهر پیش قلعه شهرستان مانه و سملقان است،  او نیز ارتباط با افراد با نفوذ روستا آشنایی نسبتا کامل با قوانین و مقررات صندوق را از دلایل اصلی موفقیت خود نام میبرد.  

نکویی ارتباط با شوراها و دهیاران روستا، ‌اهدای احکام مستمری بگیران در روستا با حضور مسئولین، ‌تماس های مکرر با واجدین شرایط بیمه و پاسخ به سوالات آنان و همچنین تماس با انفصالی های صندوق و گوش دادن به دردل های آنان و سعی در رفع سوء تفاهم‌های پیش آمده را از مهمترین اقدامات خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

میگوید وجود صندوق به دلیل آنکه  شغل کشاورزی و زندگی روستائی به گونه ای که گاهی با یک دگرگونی آب و هوا ، تمام تلاش و زحمت یکسال یک کشاورز از بین می رود ، ‌لذا این قشر زحمتکش در معرض از کار افتادگی زود هنگام قرار دارند و نیاز به داشتن بیمه اجتماعی در بین آنان بیشتر احساس می شود . 

میگوید چون خود فرزند روستا و فرزند یک کشاورز است، سختی های زندگی روستایی را با تمام وجود لمس کرده و لزوم داشتن یک بیمه مطمئن برای سن بازنشستگی را در جامعه روستائیان حس کرده است، او تاثیر حقوق بازنشستگی در زندگی یک کشاورز را به چشم دیده و آرزو دارد تمام روستائیان و عشایر عزیز بتوانند در کمال صحت و سلامت بازنشته شده و از مزایای صندوق بتوانند استفاده نمایند.

خدمت به این جامعه افتخاری است که نصیب بنده شده که از این بابت خداوند را هزاران بار شاکر هستم.

خراسان شمالی _

مدیر کارگزاری:

کد کارگزاری:

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©