خوزستان

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان خوزستان

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خوزستان موفق شد که از جمعیت مشمول402 هزار و 939 نفری خود حدود 42  هزار و 176 نفر را تحت پوشش بیمه خود قرار دهد، لازم به توضیح است که براساس آمارهای این گزارش حدود 5 هزار و 866 نفر بیمه شده این استان مستمری بگیر این صندوق هستند و درکل سطح استان حدود 56 کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی مشغول به فعالیت هستند.

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان خوزستان

خدمت به جامعه روستایی و عشایری یک نوع عبادت است

خوزستان _ سوسنگرد

مدیر کارگزاری: محمد اصل برنجی

کد کارگزاری: 62078

محمد اصل برنجی از اعضای جدید صندوق بیمه اجتماعی در سوسنگرد استان خوزستان است، او ایجاد ارتباط با مردم، شرکت در مراسمات، حمایت از تیم‌های ورزش روستایی و تشکیلات مردم‌نهاد، استفاده از فضای مجازی جهت ایجاد پایگاه تبلیغاتی را از اقدامات اصلی و در راستای عملکرد بهتر خود نام میبرد.

از نظر او وجود صندوق به دلیل نیاز قشر روستایی و عشایری به یک حمایت مالی در آینده و در بحران‌های زندگی ضروری است.

میگوید خدمت به جامعه روستایی و عشایری یک نوع عبادت است.

بیمه موجب توسعه پایدار جامعه روستایی می‌شود

خوزستان _ دزفول

مدیر کارگزاری: منوچهر زلقی

کد کارگزاری: 62135

منوچهر زلقی از آن دست کارگزارانی است که از ابتدای تاسیس صندوق تاکنون همراه این خانواده بزرگ مشغول خدمت در بخش مرکزی دزفول استان خوزستان است، او نیز تکریم ارباب‌رجوع، آشنائی با جامعه هدف، استفاده از فرصت‌های مختلف برای معرفی به مردم مانند شرکت در مراسمات و تجمعات و ارتباط مؤثر با شوراها و دهیاران از دلایل اصلی موفقیت خود می‌داند و استفاده از ظرفیت‌های مختلف مانند ظرفیت رسانه‌های؛ رادیو و تلویزیون و دیوار نویسی، راه‌اندازی سایت و وبلاگ، سامانه پیامکی، اهدای وسایل ورزشی به تیم‌های روستایی، تقبل هزینه حق بیمه افراد کم بضاعت را از اقدامات خود در راستای عملکرد بهتر نام می‌برد.

معتقد است که بیمه موجب توسعه پایدار جامعه روستایی خواهد شد و به‌همین دلیل وجود صندوق در حمایت از روستاییان و عشایر بسیار مؤثر است.

میگوید امیدوارم که بتوانم افراد فاقد بیمه را به بیمه خود تشویق و ترغیب کنم تا بتوانند از مزایای آن استفاده کنند.

فعالیت در صندوق بیمه اجتماعی را از این جهت که در بهبود شرایط زندگی جامعه و روستایی گام برمی‌دارد بسیار ارزشمند است میداند.

وجود صندوق چشم‌انداز روشن برای جامعه روستایی و عشایر

خوزستان _ شوش

مدیر کارگزاری: حجت سرخه

کد کارگزاری: 62089

حجت سرخه از سال 94 تاکنون همراه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مشغول به خدمت در شهرستان شوش استان خوزستان است. او روابط‌عمومی خوب و حضور در بین مردم را از دلایل اصلی موفقیت خود می‌داند و تماس‌های مکرر با شوراها و دهیاری‌ها،  دعوت اشخاص مهم منطقه در ترغیب مردم به بیمه را از اقدامات اصلی خود در راستای عملکرد بهتر نام می‌برد.

از نظر او وجود صندوق در اطمینان یک شخص روستایی از آینده‌ای روشن، برخورداری از یک بیمه تضمین‌شده دولتی و برطرف‌شدن معضل مهم زندگی همان بیمه مهم و ضروری است.

او وجود صندوق را چشم‌انداز روشن برای جامعه روستایی و عشایر می‌داند.

صندوق حامی در زمان حادثه یا فوت سرپرست

خوزستان _ شادگان

مدیر کارگزاری: عبدالرسول عسکراوی

کد کارگزاری: 62087

عبدالرسول عسکراوی حدود 10 سال است که در خانواده بزرگ صندوق مشغول به خدمت در شادگان استان خوزستان است، او مهم‌ترین دلیل موفقیت خود را که پشتکار و کمک به همنوعان خود که جامعه روستایی و عشایر هستند می‌داند، تلاش برای ایجاد اطمینان و اعتماد به بیمه‌شدگان صندوق تجهیز دفتر به‌صورت کامل حضور در بین مردم و مردم روستاها و کشاورزان را از مهم‌ترین اقدامات اصلی خود در راستای عملکرد بهتر نام می‌برد از نظر او وجود صندوق به‌عنوان پشتوانه محکم در زمان پیری و درماندگی و به‌هنگام بروز مشکلات احتمالی در مسیر زندگی روستایی و عشایری بسیار ضروری است و وجود صندوق را از این نظر که نوعی حامی در زمان حادثه یا فوت سرپرست است بسیار ارزشمند می‌داند.

بیمه مهمترین عامل در برآوردن نیازهای اولیه روستاییان در سالهای ازکارافتادگی و سالمندی

خوزستان _ اندیمشک

مدیر کارگزاری: سیدامیر موسوی

کد کارگزاری: 62179

سیدامیر موسوی نیز از آن دست کارگزارانی است که از ابتدای تاسیس صندوق تاکنون همراه این خانواده بزرگ مشغول خدمت در بخش مرکزی اندیمشک استان خوزستان است، او نیز دلایل موفقیت خود را جلسات با مدیران شهری، ارتباط مستمر با بیمه شدگان، فعالیت درفضای مجازی، دیدار با بزرگان و ریش سفیدان محلی و تبلیغات میدانی میداند.

او بیمه را یک تکیه گاه محکم و استوار برای خانوارهای روستایی و عشایری و کشاورز میداند.

او اگاهی بخشی را عنصر مهم در میان جامعه روستایی و کشاورز میداند. و بیمه را یکی از مهمترین عوامل برای برآوردن نیازهای اولیه روستاییان در سالهای ازکارافتادگی و سالمندی بیان می‌کند.

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©