سمنان

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان سمنان

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سمنان موفق شد که از جمعیت مشمول35 هزار و 461 نفری خود حدود 21  هزار و 213 نفر را تحت پوشش بیمه خود قرار دهد، لازم به توضیح است که براساس آمارهای این گزارش حدود 2 هزار و 481 نفر بیمه شده این استان مستمری بگیر این صندوق هستند. و درکل سطح استان حدود 31 کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی مشفول به ارائه خدمت هستند.

 

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان سمنان

بیمه جوانان دهستان نردین و زنان خانه دار دو دغدغه اصلی اوست

سمنان_ روستای نردین

مدیر کارگزاری: غلامرضا سعادتی

کد کارگزاری: 64002

غلامرضا سعادتی با  16 سال سابقه همکاری در صندوق یکی از اعضای قدیمی خانواده بزرگ صندوق بیمه اجتماعی در روستای نردین کالپوش استان سمنان است. وی نیز  اعتماد مردم به کارگزاری‌ها و اطلاع رسانی مزایای عضویت در صندوق را دو دلیل اصلی موفقیت خود میداند و دیدار چهره به چهره با افراد و تشویق جوانان به بیمه کردن خود، استفاده از فضای مجازی محلی برای آگاهی افراد از مزایای عضویت را از اقدامات اصلی خود برای بهبود عملکرد خود نام میبرد.

او بیمه صندوق را پشتوانه‌ای برای دوران پیری و یا افراد تحت تکفل بیمه شدگان  میداند که افراد را از وابستگی به نهادهای حمایتی بی نیاز میکند.

بیمه جوانان دهستان نردین و زنان خانه دار دو دغدغه اصلی اوست و میگوید از  همکاری با صندوق که متعهد و مطمئن است خیلی راضی هستم.

برای تداوم لبخند روستائیان و عشایر در تلاشیم

سمنان_ بسطام

مدیر کارگزاری: اکرم اولیایی پور

کد کارگزاری:

اکرم اولیایی پور نیز حدود 2 سال است درحال خدمت در صندوق در روستای مجن منطقه بسطام استان سمنان است، او روابط عمومی بالا ، افزایش سطح اطلاعات از خدمات صندوق بیمه و حداکثر استفاده از فضای مجازی را از عوامل اصلی موفقیت خود میداند و تبلیغات در فضای مجازی، آگاه سازی اطرافیان از مزایای بیمه، پخش بروشور، تبلیغات چهره به چهره، مصاحبه حضوری با دهیار و مردم روستای تاش و مصاحبه حضوری با جانشین فرمانده پایگاه بسیج برادران و پایگاه بسیج خواهران شهر را از اقدامات اصلی خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

و میگوید به دلیل آنکه اغلب قشر روستایی و عشایر از درآمد پایین برخوردارند و توان عضویت در سایر بیمه ها را ندارند، وجود صندوق برای داشتن آسایش و رفاه در دوران سالمندی و بازنشستگی امری ضروری است.

بسیار خرسندم که توانستم با توجه به امکانات کم ، آگاه سازی لازم را به قشر زحمت کش کشاورز شهرم انجام دهم و تا کنون اکثر مردم شهر از مزایای بیمه صندوق مطلع هستند و برای تداوم لبخند روستائیان و عشایر در تلاشیم.

صندوق را بر اساس دیدگاه کمک به توسعه روستا پذیرفتم

سمنان_ گرمسار

مدیر کارگزاری: منیژه گیلوری

کد کارگزاری: 64023

منیژه گیلوری نیز با 8 سال سابقه همکاری در گرمسار استان سمنان در کنار خانواده بزرگ صندوق بیمه اجتماعی است، او برنامه‌ریزی دقیق و افزایش آگاهی و دانش  بیمه ای را دو عامل اصلی موفقیت خود نام میبرد.

مشاوره و گفتگو با افراد آگاه و دانا، اجرائی نمودن این اطلاعات با ارباب رجوع‌ها و حضور چهره به چهره با مشمولان طرح از جمله اقداماتی است که وی در راستای عملکرد بهتر خود انجام داد است.

از نظر او وجود صندوق برای سلامت و آرامش روان روستاییها بسیار با ارزش است، از آنجائیکه هر جامعه‌ زمانی میتواند دارای انگیزه و نشاط باشد که از حمایتهای معنوی و کیفی برخوردار بوده و ارزش های اجتماعی در آن به منصه‌ی ظهور برسد که این خود عامل تعاون و همدلی را در پی خواهد داشت .

من صندوق را بر اساس دیدگاه کمک به توسعه روستا پذیرفتم و به آن عاشقانه عشق می ورزم .

وجود صندوق موجب رونق اقتصادی روستاها است

سمنان _ دامغان

مدیر کارگزاری: طاهره فولادیان

کد کارگزاری: 64025

طاهره فولادیان حدود چهارسال است که کارگزار بخش مرکزی شهرستان دامغان سمنان است، او تسلط بر بخشنامه‌ها و قوانین مربوط به صندوق جهت پاسخگوی به سوالات مراجعین، حضور مستمردر دفترکارگزاری، تکریم ارباب الرجوع به منظور افزایش اعتماد، استفاده از فضاهای مجازی، شناسایی معتمدین محلی و فعالان روستاها، مراجعه به روستاهای تحت پوشش و برگزاری نشست با روستائیان در مساجد و حسینیه‌ها و یا دفاتر شورای اسلامی و دهیاری‌ها از جمله اقداماتی است که در راستای عملکرد بهتر خود انجام است.

او وجود صندوق را موجب رونق اقتصادی روستاها و کاهش مهاجرت به شهرها و حتی بازگشت برخی از مهاجرین، کاهش اختلاف طبقاتی و افزایش سطح زندگی روستائی و عشایری، تضمین آینده روستائیان و کشاورزان و عشایر و نیز حفظ عزت و کرامت انسانی روستائیان و کشاورزان وعشایر در دوران کهنسالی میداند.

میگوید لبخند رضایت بیمه شدگان و برق نگاه کودکانشان و شوق و ذوق کهنسالان برای بازنشستگی و دریافت مستمری، شیرین‌ترین لذت همکاری با صندوق است.

ارائه خدمت به بانوان امری بسیار ارزشمند است

سمنان_ ایوانکی

مدیر کارگزاری: نعیمه سعیدی

کد کارگزاری:

نعیمه سعیدی از ابتدای سال 1396 درکنار خانواده صندوق در ایوانکی استان سمنان است، او نیز تبلیغات در شبکه های مجازی شهر ایوانکی، مشاوره تلفنی به بهره برداران شهر، حضور مستمر روزانه کشاورزان و سهامداران در شرکت، ارتباط مستقیم با شورای شهر و روستاهای اطراف را از دلایل اصلی موفقیت خود نام میبرد.

برگزاری جلسات با بانوان فعال شهر، شورا روستاهای تابعه،  تشویق و رایزنی با افرادی که عضو صندوق نیستند را از اقدامات موثر خود نام میبرد.

او نیز وجود صندوق را برای تضمین آینده جامعه روستایی و کشاورز ضروری میداند و میگوید اغلب بانوان خانه دار از بیمه بازنشستگی‌ای بهره‌مند نیستند که در زمان پیری و از کارافتادگی از آن استفاده کنند بنابراین ارائه خدمت به بانوان امری بسیار ارزشمند است.

بسیارخوشحال و خرسندم از اینکه در جهت خدمت رسانی به مردم شهرم سهم ناچیزی فعالیت دارم و با هر یک نفر بیمه شده در این صندوق اشتیاق و رغبت خود برای خدمت رسانی به افراد شهرم بیشتر می شود.

وجود بیمه کمک کننده رفع محرومیت‌ها به ویژه در مناطق روستایی است

سمنان _ شاهرود

مدیر کارگزاری: سعیده سپهری

کد کارگزاری: 64035

سعیده سپهری نیز 5 سال است که عضو خانواده بزرگ صندوق در شاهرود سمنان است، روستاگردی، مشاوره حضوری و تلفنی، راهنمایی مراجعه کنندگان، جلسه با ادره میراث فرهنگی، تهیه لیست افراد و تماس با قالیبافان و افراد مشغول در حوزه صنایع دستی، ارتباط با موسسه های خیریه و جامعه هدف را از جمله اقدامات اصلی خود در راستای بهبود عملکرد نام میبرد.

وجود بیمه کمک کننده در رفع محرومیت‌ها به ویژه در مناطق روستایی است.

دعای خیر بیمه شدگان برایم خیر و برکت می‌آورد

سمنان _ شاهرود

مدیر کارگزاری: احمد رهبر

کد کارگزاری: 64043

احمد رهبر نیز حدود 4 سال است که در صندوق بیمه اجتماعی مشغول خدمت به جامعه روستایی و عشایری در استان است. او پیگیری و پشتکار را دوعامل اصلی موفقیت خود میداند و تبلیغات چهره به چهره،  ارتباط با خییرین و شوراهای  روستا و شناسایی افراد بیمه نشده را از جمله اقدامات اصلی خود نام میبرد.

او بیمه را موجب افزایش ضریب امنیت اجتماعی و آسایش خانوار روستایی میداند و میگوید وقتی بتوان با بیمه امنیت شغلی آنها را تضمین کرد در روستا می‌مانند در نتیجه تولید افزایش یافته و اقتصاد کشور رونق می‌گیرد.

دعای خیر بیمه شدگان برایم خیر و برکت می‌آورد.

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©