قزوین

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان قزوین

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قزوین موفق شد که از جمعیت مشمول113 هزار و 949 نفری خود حدود 37  هزار و 949 نفر را تحت پوشش بیمه خود قرار دهد، براساس آمارهای این گزارش حدود 1 هزار و 944 نفر بیمه شده این استان مستمری بگیر این صندوق هستند. در حال حاضر در سطح استان 25 کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی مشغول به ارائه خدمت هستند.

 

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان قزوین

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

قزوین _ محمدیه_ البرز

مدیر کارگزاری: رحیم رحمت آبادی

کد کارگزاری: 67006

رحیم رحمت آبادی از زمان تاسیس صندوق در کنار این خانواده بزرگ مشغول به خدمت در بخش مرکزی و محمدیه شهرستان البرز است، او انگیزه خدمت به اقشار کم درآمد، شناخت جامع جامعه هدف، ارتباط گیری درست با اقشار مختلف بر اساس شناخت مشکلات را از دلایل اصلی موفقیت خود میداند و میگوید.

او حضور در مراسمات مختلف، ایجاد پایگاههای خدمت رسان مردمی در تمام مناطق تحت پوشش، خرید و راه اندازی سامانه مخابراتی پیام رسان کارگزاری جهت اطلاع رسانی، کمک به مراکز فرهنگی مناطق تحت پوشش و پاسخگویی تمام وقت را از مهمترین اقدامات خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

او خدمت صندوق را امری خداپسندانه و یکی از برکات انقلاب اسلامی و یکی از خدمتهای ماندگار جمهوری اسلامی میداند.

میگوید اگر در برخی قوانین جاری صندوق با استفاده از نظرات نخبگان و کارشناسان بازنگری صورت گیرد و برخی از موانع خدمت رسانی رفع شود تا شاهد پویایی صندوق باشیم.

از نظر او نیز خدمات صندوق بسیار با ارزش بوده و مصداق: من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق

خدمت در صندوق را فرصتی برای جهاد و صالحات و باقیات میداند.

بازنشستگی و تامین آتیه جامعه روستایی و عشایری دو مزیت اصلی بیمه صندوق

قزوین _ بوئین زهرا

مدیر کارگزاری: زینب نجفی صالحی

کد کارگزاری: 67008

زینب نجفی صالحی حدود 7 سال است که درکنار خانواده صندوق در بوئین زهرا استان قزوین مشغول به خدمت است. او حضور مستمر در دفتر کارگزاری، شناخت وجلب اعتماد روستائیان را از دلایل اصلی موفقیت خود میداند و راه اندازی پیج اینستاگرام و بازاریابی تلفنی، نصب بنر ،حضور مستمر در روستاها را از مهمترین اقدامات خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

او بازنشستگی و تامین آتیه جامعه روستایی و عشایری را دو مزیت اصلی بیمه صندوق میداند.

قبل از تاسیس صندوق، برخورداری از پوشش بیمه‌ای یک آرزو برای روستاییان و عشایر بود

قزوین _ آبیک

مدیر کارگزاری: رحیم اسکندری

کد کارگزاری: 67009

رحیم اسکندری نیز حدود 4 سال است که درکنار خانواده صندوق در آبیک قزوین مشغول به خدمت است، تبلیغ دولتی بودن صندوق، ارتباط گیری راحت با جامعه هدف، پاسخگویی به سئوالات بصورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل را از دلایل موفقیت خود نام میبرد و نصب بنر و توزیع تراکت در روستاها، همفکری  و هماهنگی با شوراها و دهیاران در جهت جذب روستائیان، ارسال پیام به مشتریان بصورت اختصاصی با درج نام آنها هماهنگی با سازمانهایی همچون جهادکشاورزی، تبلیغات اسلامی، آموزش پرورش، فنی و حرفه ای و … تبلیغ و سخنرانی برای جامعه هدف را از مهمترین اقدامات خود در راستای عملکرد خود نام میبرد.

میگوید قبل از وجود صندوق برخورداری از پوشش بیمه‌ای یک آرزو برای روستاییان و عشایر بود.

خدمت به این قشر را یک عبادت میدانم و همواره احساس میکنم که به پدر و مادرم خدمت میکنم .

بیمه شدن افراد کم درآمد روستایی موجب بهتر شدن شرایط برای کشاورزان است

قزوین _ طارم سفلی

مدیر کارگزاری: رسول قنبری خواه

کد کارگزاری: 67010

رسول قنبری خواه نیز حدود 5 سال است که درکنار خانواده صندوق در طارم سفلی قزوین مشغول به خدمت است، او حضور در روستاها و انجام طرح خانه به خانه را از مهمترین دلایل موفقیت خود نام میبرد و تبلیغات گسترده – هماهنگی با دهیاران روستاها – بازاریابی  را از مهمترین اقدامات خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

به اعتقاد او  بیمه شدن افراد کم درآمد موجب بهتر شدن شرایط برای کشاورزان است و میگوید به دلیل مبلغ پایین بیمه برای افراد کم درامد روستایی ارائه خدمت به جامعه کشاورزان، روستاییان و عشایر برای امری با ارزش است.

بدلیل کمک به قشر زحمتکش کشاورزان و روستاییان و استفاده این قشر از شرایط خوب صندوق احساس رضایت دارم.

قزوین _ آوج _ شهید آباد

مدیر کارگزاری: مهدی ایرانی

کد کارگزاری: 67014

مهدی ایرانی حدود 3 سال است که درکنار خانواده صندوق در آوج-شهیدآباد قزوین مشغول به خدمت است،  او آشنایی با مردم منطقه، نزدیک بودن کارگزاری به محل زندگی مردم، تعامل ورفتارشایسته باارباب رجوع و مسولیت پذیری را از دلایل اصلی موفقیت خود نام میبرد و شرکت درجلسات شوراها، ارتباط چهره به چهره، استفاده ازفضای مجازی، تماسهای تلفنی را از مهمترین اقدامات خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

میگوید این قشرزحمت کش جامعه توانایی مالی جهت پرداخت بیمه و همچنین عدم دسترسی آسان به کارگزاریها درسایرصندوق‌ها را نداشتند، لذا پیش ازاین درکهنسالی یا ازکارافتادگی و…دچارمشکلات شدید مالی می‌شدند و محتاج غیر بیمه روستایی این خلاء را پر می‌کند.

چون خودم جزء همین جامعه هستم و از تمامی کمی وکاستی‌های این قشر اطلاعات  کامل دارم، بنابراین ارائه خدمت به جامعه کشاورزان، روستاییان و عشایر را برای امری با ارزش میدانم.

عضویت در صندوق، تضمین معیشت آینده

قزوین _ تاکستان

مدیر کارگزاری: مهناز سلیمانی‌راد

کد کارگزاری:

مهناز سلیمانی‌راد حدود 7 سال است که درکنار خانواده صندوق در تاکستان قزوین مشغول به خدمت است،  او همکاری مدیریت در استان قزوین، علاقه و عشق به خدمت رسانی به قشر کشاورزان و روستاییان و خدمات ارزنده صندوق بیمه کشاورزی را از دلایل اصلی موفقیت خود نام میبرد و اعزام تیم کارشناسی به روستاها جهت آموزش و ترویج چهره به چهره، برگزاری جلسات متعدد با حضور شوراها و دهیارها و معتمدین روستاها و بخش های تابعه را از مهمترین اقدامات خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

میگوید به علت درآمد کم و عدم توانایی کشاورزان، روستاییان و عشایر جهت عضویت در سایر صندوقها، وجود صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان و عشایر لازم و ضروری است.

خدمت به جامعه کشاورزان، روستاییان و عشایر امری با ارزش است چرا که قشر مولد و گردانندگان چرخه اقتصاد مملکت هستند.

خرسندم که خدمت به اقشار زحمتکش روستایی را بر عهده دارم

قزوین _ الموت

مدیر کارگزاری: علی عبدلی

کد کارگزاری: 67029

علی عبدلی حدود 10 سال است که درکنار خانواده صندوق در بخش الموت غربی قزوین مشغول به خدمت است، او نیز پیگیری، پشتکار و تکریم ارباب رجوع و ارتباط موثر ومستمر با مدیران روستائی از جمله دهیاران و شوراها را از دلایل موفقیت خود نام میبرد و صندوق بیمه اجتماعی را موهبتی برای فرد روستائی فاقد بیمه جامعه روستایی و عشایری میداند و میگوید بسیار خرسندم که خدمت به اقشار زحمتکش روستایی بر عهده بنده و تمامی کارگزاران واگذار شده تا با عشق به این قشر از جامعه خدمت کنیم.

قزوین _

مدیر کارگزاری:

کد کارگزاری:

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©