قم

getostanwitholdies

آخرین اخبار

صندوق بیمه اجتماعی استان قم

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قم موفق شد که از جمعیت مشمول22  هزار و 204 نفری خود حدود 9  هزار و 759 نفر را تحت پوشش بیمه خود قرار دهد، براساس آمارهای این گزارش حدود 958 نفر بیمه شده این استان مستمری بگیر این صندوق هستند. و درکل سطح استان حدود 15 کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی مشغول به ارائه خدمت هستند.

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان قم

تمیزی

ثمره صندوق منفعت رساندن به روستاییان و عشایر کشور است

قم_ حیدرآباد

مدیر کارگزاری: علیرضا تمیزی

کدکارگزاری: 68007

علیرضا تمیزی نیز با 16 سال سابقه خدمت در صندوق عضو قدیمی این خانواده در روستای حیدرآباد استان قم است، روستایی بودن خود و  رابطه نزدیک با روستایی ها را از مهمترین دلایل موفقیت خود نام میبرد و می‌‎گوید: تبلیغات روستا به روستا، تبلیغات در فضای مجازی، گفت و گو با جوانان – مشاوره و راهنمایی از جمله اقداماتی است که در راستای عملکرد بهتر خود انجام داده است.

از نگاه او نیز وجود صندوق بیمه اجتماعی به دلیل حمایت از روستاییان و کشاورزان به عنوان اقشار ضعیفه جامعه بسیار ضروری است. و امیدوارم با ادامه تبلیغات در فضای مجازی و روستا به روستا انشالله تا پایان سال 1400 در حوزه عمل کارگزاری خود هیچ روستایی بدون بیمه نباشد.

از نظر او خدمت در صندوق بسیار با ارزش است چراکه چند تن از کشاورزانی که هیچ منبع درآمدی نداشتن امروز از مزایای حقوق بازنشستگی این صندوق بهرمند هستن و ازنظر بنده این فعالیت به عنوان یک صدقه جاری برای کشاورزان است.

خدا رو شکر میکنم در مجموعه ای فعالیت میکنم که ثمره آن در دراز مدت باعث منفعت رساندن به زحمتکشان و تولید کنندگان عرصه‌ی کشاورزیست.

نجمه حقی

بیمه موجب ایجاد امید به زندگی در جامعه روستایی است

قم

مدیر کارگزاری:نجمه حقی کاشانی

کد کارگزاری: 68015

نجمه حقی کاشانی عضو جدید از  این خانواده بزرگ است که در استان قم مشغول به ارائه خدمت است، او نیز تبلیغ و ترویج بیمه روستایی در بین کشاورزان غیر ساکن بخصوص رانندگان و قالیبافان  و صنایع دستی، جلسه با اتحادیه های مربوط به کشاورزان غیر ساکن اعم از رانندگان قالیبافان و میراث فرهنگی، ارسال پیامک یادآوری واریز حق بیمه از طریق صدور شناسه در اوایل ماه و همچنین پیگیری تلفنی درصورت عدم واریز حق بیمه را از مهمترین اقدامات و دلایل موفقیت خود میداند.

او وجود صندوق را به دلیل ایجاد پشتوانه ی مالی نسبت به آتیه‌ی جامعه‌ی کم برخوردار روستایی و کشاورزان و افزایش امید به زندگی در جامعه روستایی کشور ضروری میداند و برای کارگزارن نیز موجب برانگیختن احساس مسئولیت اجتماعی و ایجاد انگیزه در راستای خدمت به کشاورزان زحمتکش روستایی است.

ارتباط موثر ، صمیمی و عمیق  با جامعه ی کم برخوردار شهری و روستایی نقطه قوت من است

محمد هادی سرکویه

امیدوارم تلاشهایم برای بهبود زندگی این قشر موثر باشد

قم_ کهک

مدیر کارگزاری:محمدهادی سرکویه

مدیر کارگزاری: 68017

محمدهادی سرکویه با 8 سال سابقه فعالیت از اعضای خانواده قدیمی صندوق در بخش کهک استان قم است و پیگیری ، علاقه ، تعهد را از دلایل موفقیت خود میداند.

او مطالعه قوانین و مقررات صندوق و بروز بودن اطلاعات در مورد هم صندوق خودمان هم ما بقی صندوق ها، شفاف سازی در مورد قوانین و مقررات صندوق و تشریح قوانین به صورت ساده و روان برای بیمه شده ها، اصلاع رسانی از طریق فضای مجازی و قرار دادن یک کارشناس جهت پیگیری امور تمدید و ثبت نام ارباب رجوع ها از جمله اقدامات خود در راستای عملکرد بهتر خود نام میبرد.

می‌گوید وجود صندوق به دلیل تضمین بقا و فعالیت در روستا و ایجاد انبساط خاطر برای این قشر بسیار ضروری است.

پوشش صد در صدی جمعیت مشمول، خدمت رسانی درست و دقیق، اعتماد سازی صد در صدی برای برند صندوق بیمه کشاورزان روستاییان و عشایر از چشم اندازها و برنامه های او در بیمه کردن جامعه کشاورزان، روستاییان و عشایر است.

خدمت رسانی به قشر محروم و زحمت کش روستایی سعادتی است که نصیب پرسنل این کارگزاری شده است.روستاییان قشر صادق و مولد و پایه اصلی اقتصاد کشور هستند و خدمت رسانی به ایشان واقعا ارزشمند است.

امیدوارم صندوق از نتیجه تلاشهایم برای بهبود زندگی این قشر راضی باشد.

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©