مازندران

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان مازندران

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان مازندران موفق شد که از جمعیت مشمول585  هزار و 403 نفری خود حدود 116  هزار و 23 نفر را تحت پوشش بیمه خود قرار دهد، براساس آمارهای این گزارش حدود 4 هزار و 699 نفر بیمه شده این استان مستمری بگیر این صندوق هستند.در حال حاضر  سطح استان حدود 109 کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی مشغول به ارائه خدمت هستند.

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان مازندران

خوشحالم که توانستم به عنوان عضو کوچکی از این خانواده بزرگ صندوق باشم

مازندران_ سرخ رود

مدیر کارگزاری: محمد وفاخواه

کدکارگزاری: 76143

محمد وفاخواه، با 3 سال سابقه همکاری کارگزار برتر بخش سرخ رود استان مازندران است. وی حضور در بخشداری و دیدار روزانه با دهیاران و شوراها را دلایل اصلی موفقیت خود میداند و ارتباط گیری با مسئولین و اطلاع رسانی اهداف صندوق برای آنها و درخواست همکاری از آنها به منظور جذب بیشتر از اقداماتی که در راستای عملکرد بهتر وی بوده و تماس تلفنی با افراد واجد شرایط و ارتباط مستقیم با جامعه هدف نیز از دیگر اقدامات اوست.

وفاخواه حضور در دهیاری‌ها جهت بیمه نمودن افراد، نصب بنر، پخش و توزیع تراکت، دیدار با شهردار و شورا را می‌توان از دیگر اقدامات او نام برد.

ازنگاه او وجود بیمه نوعی ایجاد امنیت داشته و باعث کاهش مهاجرت روستائیان به شهر برای کار و سکونت می‌شود و یکی از نیازهای غیرقابل انکار جامعه روستایی کشور است. خوشحالم که توانستم به عنوان عضو کوچکی از این خانواده بزرگ صندوق باشم تا بتوانم سهم خود را ادا کنم.

بیمه موجب کاهش نسبی فقر خواهد شد

مازندران_ بندپی

مدیر کارگزاری: علی ابوزاده تهمتن

کدکارگزاری: 76022

علی ابوزاده تهمتن از سال 1385 در کنار خانواده صندوق است. و کارگزار برتر بخش بندپی شرقی استان مازندران است. آشنایی افرادی که هیچ شناختی نسبت به صندوق ندارند و اصلاح دید آنها نسبت به صندوق بیمه اجتماعی را از اقدامات اصلی خود نام میبرد.

از نظر او وجود صندوق در دستیابی به عدالت اجتماعی کاملا ضروری است.

چاپ بنر، سخنرانی در مجالس روستایی و تبلیغ چهره به چهره را از جمله اقدامات خود نام میبرد و میگوید: فعالیت صندوق بتدریج موجب ارتقا فرهنگ و آگاهی مردم نسبت به بیمه می‌شود و در نتیجه موجب کاهش نسبی فقر خواهد شد.

گره گشایی از مردم و ایجاد زندگی مرفه از وظایف اصلی خود میدانم

مازندران_ گتاب

مدیر کارگزاری: هادی رمضانیا مرزناکی

کدکارگزاری: 76078

هادی رمضانیامرزناکی از اعضای قدیمی صندوق بیمه اجتماعی است و از کارگگزاران برتر شهرستان گتاب استان مازندران است.

همکاری با دهیاران و خانه بهداشت و بهورزان و خدمات کشاورزی نصب بنر تبلیغاتی و بروشورها و همچنین فعالیت در فضای مجازی را از مهمترین اقدامات خود میداند

صندوق بیمه اجتماعی را پشتیبانی برای خانواده آسیب پذیر روستایی و عشایری نام میبرد.

او گره گشایی از مردم و ایجاد زندگی مرفه از وظایف اصلی خود میداند.

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©