مرکزی

getostanwitholdies

آخرین اخبار

صندوق بیمه اجتماعی استان مرکزی

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان مرکزی موفق شد که از جمعیت مشمول203 هزار و 453 نفری خود حدود 20  هزار و 536 نفر را تحت پوشش بیمه خود قرار دهد، براساس آمارهای این گزارش حدود 384 نفر بیمه شده این استان مستمری بگیر این صندوق هستند. در حاضر در سطح استان 74 کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی مشغول به ارائه خدمت هستند.

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان مرکزی

WhatsApp Image 2021-08-22 at 12.16.22

هدفم پوشش بیمه‌ای حداکثری است

مرکزی_ شازند

مدیر کارگزاری: محمدرضا یوسفی

کدکارگزاری: 77050

محمدرضایوسفی کارگزار بخش زالیان در شهرستان شازند استان مرکزی است. می‌گوید چون به کارم علاقه دارم سعی می‌کنم با پشتکار و پیگیر باشم.

او  با حضور در روستاها، تبلیغ چهره به چهره، جلسه با دهیاران وشوراهای روستاها و استفاده از تبلیغات فضای مجازی و از همه مهمتر برخورد صادقانه و اقناع افراد فاقد بیمه و مراجعه کنندگان تونسته رکوردهای خوبی در جذب بیمه شده‌ها داشته باشد.

از نگاه یوسفی دولتها به اشتغال و درآمدزایی روستاییان کم توجه ان و به همین دلیل بیشتر افرادی که امکان مهاجرت داشتن از روستاها رفتن، و اونهایی که موندن هم گرفتار جولان بیشتر دلالها و واسطه‌ها در خرید محصولات کشاورزی شون هستند و به همین دلیل روستاییا و کشاورزا جزو کم درآمدترین و آسیب پذیر ترین قشر جامعه هستند و از طرف دیگه هم به دلیل نوع و سختی کارشون زودتر شکسته و ازکار افتاده میشن به همین خاطر دولت بیمه رو برای اونها اولویت زندگی دونسته و یارانه‌ی بیمه ای میده تا اونها بتونن با پرداخت حداقلی هزینه بیمه باشن تا اینجوری بتونه تو روزای سخت به داد اونها برسد.

او هزار و 500 نفر فاقد بیمه در محدوده فعالیت خودش شناسایی کرده و چشم اندازش جذب حداکثری این آدماست.

از نظر یوسفی بیمه و تامین معیشت آدمهای ساده‌ای که از قوانین و بروکراسی اداری و امکانات دولتی دورند و دریافت دعای از ته دل آنها با ارزشمندتر از هر چیز مادی است.

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©