هرمزگان

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان هرمزگان

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان هرمزگان موفق شد که از جمعیت مشمول203 هزار و 453 نفری خود حدود 20  هزار و 536 نفر را تحت پوشش بیمه خود قرار دهد، براساس آمارهای این گزارش حدود 384 نفر بیمه شده این استان مستمری بگیر این صندوق هستند و درکل استان حدود 74 کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی مشغول به ارائه خدمت هستند.

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان هرمزگان

همکاری در صندوق موجب سربلندی روستاییان و حفظ عزت نفس آنها میشود

هرمزگان _ روستای اسلام آباد

مدیر کارگزاری: محمد نیاحاجی

کد کارگزاری: 78111

محمد نیاحاجی حدود 12 سال است که درکنار خانواده بزرگ صندوق مشغول به خدمت به روستاییان و عشایر در بخش بیکاه روستای اسلام آباد شهرستان رودان هرمزگان است، هماهنگی  و مشورت باهمکاران استان و راهنمایی از آنان را دلیل اصلی موفقیت خود میداند و مراجعه به درب منازل  ومحل کار افراد و چاپ بنر و نصب در مکانهای مختلف روستا، مراجعه به خانه های بهداشت روستا یی وشناسایی خانوارهای فاقد بیمه در روستا ها وبخش وبرنامه ریزی جهت بیمه کردن آنان را از اقدامات اصلی خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

از نظر او نیز وجود صندوق بیمه اجتماعی برای جامعه روستایی و عشایری موجب از بین بردن فقر در روستا- عدم مهاجرت روستاییان به شهر، درآمد مستمر در زمان پیری واز کار افتادگی میشود.

رضایت خداوند در رضایت خلق است و همکاری در صندوق موجب سربلندی روستاییان و حفظ عزت نفس آنها میشود.

برخورداری از چتر حمایتی برای کشاورزان روستاییان حیاتی است

هرمزگان_ روستای سرخون

مدیر کارگزاری: عباس رئیسی

کد کارگزاری: 78003

عباس رئیسی سرخونی حدود 14 سال است که درکنار خانواده بزرگ صندوق مشغول به خدمت به روستاییان و عشایر  در بندرعباس، روستای سرخون هرمزگان است، او تشویق و ترغیب اهالی به بیمه نمودن خود و خانواده جهت بهره مندی از مزایا ( در زمان حیات و بازماندگان بعد از حیات _ تبلیغات محلی و نصب بیلبورد ها و از طریق فضای مجازی و سامانه پیامکی، بهبود خدمات بیمه‌ای و همکاری با نهاد های دیگر،حضور مستمر و فعال در دفتر بیمه، اطلاع رسانی از طریق فضای مجازی و استفاده از پیام کوتاه استفاده از برنامه واتس اپ، بیلبورد های تبلیغاتی در سطح روستا را از اقدامات اصلی خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

او برخورداری از مزایای بیمه ای در زمان سالمندی و از کار افتادگی را از دلایل اصلی ضرورت وجود صندوق میداند و  برخورداری از چتر حمایتی برای کشاورزان روستاییان و همشهریان خود را حیاتی می داند.

از اینکه بتوانیم شادی و لبخند را به لبان کشاورز و دامدار روستائی بچشانیم احساس خرسندی می کنم

هرمزگان _ روستای سرچاهان

مدیر کارگزاری: فریبا زاده محمد

کد کارگزاری: 78009

فریبا زاده محمد 6 سال است عضو خانواده صندوق در روستای سرچاهان حاجی آباد هرمزگان است، گفتگوی صمیمانه در دیدار با افراد درباره بیمه و اعتماد سازی در راستای رسیدن به هدف، حضور درجمع مردم و دیدار چهره به چهره بامردم وصحبت کردن درمورد مزایای بیمه، حضور در روستاهای توابع و برگزاری میز خدمت در روستاها، تبلیغات فضای مجازی را از دلایل اصلی موفقیت خود نام میبرد.

از نظر او چون این قشر از سطح ضعیف جامعه هستند، بیشتر درمعرض آسیب قرار دارند این بیمه می تواند پشتیوانه آینده آنها باشد.

میگوید از اینکه بتوانیم شادی و لبخند را به لبان کشاورز و دامدار روستائی بچشانیم و امید در دلشان زنده کنیم احساس خرسندی می کنم و از این فرصت طلایی با عشق و علاقه خدمت رسانی به روستائیان و عشایر عزیز ادامه میدهم.

صندوق بهترین گزینه برای بیمه پردازی و آسودگی خاطر آینده‌ روستاییان

هرمزگان _ روستای گوربند

مدیر کارگزاری: عبدالله حاتمی گوربندی

کد کارگزاری: 78017

عبدالله حاتمی گوربندی حدود 16 سال است که درکنار خانواده بزرگ صندوق مشغول به خدمت به روستاییان و عشایر  در روستای گوربند شهرستان میناب هرمزگان است، او برنامه های ده گردشی، تبلیغات چهره به چهره  و تعامل با شوراهای اسلامی منطقه را از دلایل اصلی موفقیت خود نام میبرد و میگوید چون این قشر از جامعه دارای شغل آزاد هستند لذا صندوق بهترین گزینه برای بیمه پردازی و آسودگی خاطر آینده‌شان است.

از اینکه به این جامعه زحمتکش و بعضاً محروم خدمت میکنم احساس شادی و افتخار دارم.

وجود صندوق موجب بالا رفتن سطح رفاه و ماندگاری روستائیان می‌شود

هرمزگان _ گل ملک

مدیر کارگزاری: هاجر مرادی قلعه قاضی

کد کارگزاری: 78018

هاجر مرادی قلعه قاضی حدود 4 سال است که در روستای گل ملک دهستان دهنو بندرعباس مشغول به ارائه خدمت به قشر روستایی و عشایر است، او نیز حضور میدانی در روستاها، ارائه خدمات بیشتر به بیمه شدگان، تهیه و توزیع برشور و تراکت های اطلاع رسانی، تهیه  بنر های تبلیغاتی  و نصب در ورودی و سطح روستاها، ده گردشی  دوره ای و میدانی در منطقه تحت پوشش کارگزاری، شناسایی افراد فاقد بیمه و ارسال دعوت نامه جهت عضویت در بیمه، تهیه سامانه پیامکی اختصاصی  کارگزاری و ارسال ماهیانه پیامک یاد آوری و غیره را از اقدامات اصلی خود برای جذب بیمه شدگان نام میبرد.

میگوید وجود صندوق و این نوع خدمات باعث بالا بردن سطح رفاهی و از طرفی باعث ماندگاری روستائیان  میشود.

کارگزاران تسهیلگر اجتماعی و محور پیشرفت جامعه روستایی

هرمزگان _ برنطین

مدیر کارگزاری: فاطمه مرادزاده

کد کارگزاری: 78044

فاطمه مرادزاده 3 سال است که عضو خانواده بزرگ صندوق بیمه اجتماعی در روستای برنطین رودان استان هرمزگان است، پیگیری و تلاش بی وقفه، ده گردشی، چاپ بنر، چاپ تراکت و فعالیت در فضای مجازی از اقدامات اصلی او در راستای عملکرد بهتر بوده و وجود صندوق را موجب کاهش فقر، فساد و خلاف در جوانان روستایی و حمایت و اعتمادسازی دولت میداند.

میگوید کارگزاران برای مسائل مادی در صندوق فعالیت نمیکنند چرا که حقوق پایینی را دریافت میکنند اما برای پیشرفت روستا و روستایی در تلاشند و اجر و پاداش معنوی بیشتر از مادیات برای آنها ارزشمند است.

معتقد است کارگزاران به عنوان یک تسهیلگر اجتماعی محور پیشرفت جامعه روستایی هستند.

صندوق امید به آینده و موقعیت اجتماعی روستاییان را تضمین می‌کند

هرمزگان _ برنطین

مدیر کارگزاری: مجید درویش پرست

کد کارگزاری: 78062

مجید درویش پرست 16 سال است که عضو خانواده بزرگ صندوق بیمه اجتماعی در دهستان تیاب روستای برنطین شهرستان میناب استان هرمزگان است، او علاقه مندی به کار بیمه، امید به آینده و تبلیغات در فضای مجازی و بیلبوردر ا از دلایل اصلی موفقیت خود میداند و از نظر او بیمه موجب میشود که امید به آینده در جامعه روستایی و عشایری بالا رفته و عزت نفس آنها در زمان پیری حفظ شود.

می‌گوید خدمت در بیمه امری با ارزش است. زیرا آگاهی بخشی به مردم و خدمت به آنها را یک وظیفه اجتماعی می دانم.

معتقد است، صندوق امید به آینده و موقعیت اجتماعی انسان ها تضمین می‌کند.

همکاری‌ام درصندوق موجی از امید را برای روستاییان به وجود آورده است

هرمزگان _ فین

مدیر کارگزاری: صفورا قنبرزاده مارمی

کد کارگزاری: 78073

صفورا قنبرزاده مارمی 7 سال است که عضو خانواده بزرگ صندوق بیمه اجتماعی در شهر فین بندرعباس استان هرمزگان است، او اجرای برنامه‌های ده گردشی با حضور در روستاها، استقرار میز خدمت و تبیین مزایای صندوق در میعادگاه نماز جمعه، دیدارهای چهره به چهره با جامعه  و ارتباط با دهیاران و شوراهای اسلامی، ارتباط تلفنی با بیمه شدگان در موعد تمدید دوره بیمه پردازی و ارسال پیامک به جامعه هدف را از جمله اقدامات خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

میگوید بیمه های اجتماعی به عنوان یک نیاز اساسی در جامعه روستایی و اقشار کم درآمد و فاقد کارفرما یک ضرورت است که صندوق بیمه اجتماعی با کارفرمایی دولت این موضوع را تحت پوشش قرار داده و واژه ای جدید با عنوان بازنشستگی و دریافت حقوق مستمر ماهیانه برای زحمتکش ترین قشر جامعه را تعریف نموده است.

بیمه جهت تأمین آینده اقتصادی و ارتقای سطح فرهنگی و اجتماعی منطقه اهمیت بالایی دارد و امیدوارم که بتوانم در پوشش فراگیر بیمه اجتماعی گام های مؤثر و بزرگی بردارم.

همکاری و فعالیت در نهادی چون صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به سبب ارتباط با گروهی از جامعه هدف که دارای پاکترین دلها و زیباترین نگرشها در جامعه هستند موجی از امید و سرزندگی را در راه خدمتگزاری به زحمتکش ترین اقشار جامعه بوجود می‌آورد.

اگر با خدمتم حتی یک درصد هم بتوانم به عدم فروپاشی خانواده‌ای کمک کنم قدم بزرگی برداشته‌ام

هرمزگان _ کنارو

مدیر کارگزاری: محمد مسلمی تازیانی

کد کارگزاری: 78074

محمد مسلمی تازیانی حدود 10 سال است که درکنار خانواده صندوق در روستای کنارو بندرعباس استان هرمزگان مشغول به خدمت است، او اجرای فرامین ابلاغی از سوی صندوق بیمه استان، همراهی مدیر استان و حضور در روستاها به همراه ایشان خصوصا در روستاهای جامع هدف وترغیبت اهالی منطقه به بیمه به عنوان پشتوانه آینده زندگی را از دلایل اصلی موفقیت خود میداند و تبلیغات محیطی از طریق بیلبورد ،چاپ پوستر،کارت ،تقویم سالیانه، مراجعه خانه به خانه، حضور در برنامه های دینی ومذهبی، استفاده از تریبون نماز جمعه در بعضی از روستاها، اعلام به روحانیون مستقر در روستاها جهت همکاری با این طرح در ایام های مختلف را از اقدامات اصلی خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

از نظر او صندوق، راحترین و سهل‌ترین روش بیمه‌ای را دارد که افراد های کم درامد نیز می تواند تحت پوشش آن قرار گیرند و این بیمه کمک شایانی به این افراد خواهد نمود تا آینده ای روشن را برای خود رقم زنند.

میگوید از آنجا که روستاییان وعشایر درصد بالایی از مایحتاج هر کشور را تامین می‌کنند، نیاز است که دارای پشتوانه‌ای برای آینده خود داشته باشند تا با خیالی آسوده فعالیت نمایند.

از اینکه حتی اگر یک درصد هم بتوانم با خدمتم، به عدم فروپاشی خانواده‌ای کمک کنم قدم بزرگی برداشته‌ام.

گاهی خداوند می‌خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد

هرمزگان _ سرزه پشت بند

مدیر کارگزاری:

کد کارگزاری: 78080

اصغر پشنگ حدود 6 سال است که درکنار خانواده صندوق در روستای سرزه پشت بند بندرعباس استان هرمزگان مشغول به خدمت است، او نیز داشتن دانش کارآفرینی، خلاقیت در کار خود و مهارت لازم در مورد بیمه، دیدار چهره به چهره با روستاییان و کشاورزان و ده گردشی در سطح روستاها و تبلیغات محیطی در حوزه فعالیت کارگزاری را از مهمترین دلایل موفقیت خود میداند.

ازنظر او وجود صندوق عاملی در بهبود شرایط زندگی افراد روستایی است، چون جامعه روستایی قشری کم درآمد بوده و توانمندسازی آنان در روند توسعه فرهنگی و اقتصادی بسیار موثر است.

او درخصوص خدمت او به جامعه روستایی و عشایری می‌گوید؛ گاهی خداوند می‌خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد.

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©