همدان

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان همدان

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان موفق شد که از جمعیت مشمول 189 هزار و 121 نفری خود 113 هزار و 808 نفر را تحت پوشش بیمه این صندوق قرار دهد.  لازم به توضیح است که براساس آمارهای این گزارش حدود 5 هزار و 219 نفر در این استان مستمری بگیر صندوق بیمه اجتماعی هستند. در حال حاضر در این استان 49 کارگزاری مستقر و مشغول فعالیت هستند.

 

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان همدان

صندوق مسیری میانبر برای خدمت به مردم است

همدان_ قروه درگزین

مدیر کارگزاری: امیر قابل نژاد

کدکارگزاری: 51138

  • ابراهیم مصباحی رضوان، ازتیرماه سال1393 مشغول به خدمت در شهرقروه درگزین استان همدان است، کارشناخت ودرک ویژگی‌های صندوق و خدمات آن و شناخت گیرندگان خدمت و پیگیریرا از دلایل موفقیت خود نام میبرد. و میگوید هرچقدر پیگیری بهتر و مستمر باشد مسلما نتجیه آن نیزبهترخواهدشد.

او بهره‌مندی از تبلیغات محیطی، نصب بنر و تولید و پخش تراکت، استفاده ازظرفیت بیمه شدگان برای ترغیب افراد فاقد بیمه را از اقدامات خود درراستای عملکردبهتر نام میبرد.

به عقیده مصباحی رضوان وجود صندوق به لحاظ برخورداری روستاییان و عشایر از پوشش بیمه ای، حمایت از آنها در دوران سالمندی و ازکار افتادگی و عاملی برایجادانگیزه وحفظ کرامت انسانی آنها در زندگی روستایی بسیار ضروری و لازم است. از نظر او بیمه نه تنها موجب تقویت بنیان اقتصادی خانواده می‌شود بلکه ومی تواند فرد و خانواده را ازآسیبهای اجتماعی در امان دارد.

میگوید قطعا هرفعالیتی که در راستای خدمت به مردم است با ارزش بوده و صندوق بیمه اجتماعی نیز یکی از فعالیتهایی است که در آن میتوان به مردم جامعه خدمت کرد.

صندوق مسیری میانبر برای خدمت به مردم است.

خوشحالم که افتخارخدمت به جامعه مولد وسخت کوش روستایی را دارم

همدان_ قباق تپه

مدیر کارگزاری: رضا اسماعیلی

کدکارگزاری: 79018

رضا اسماعیلی ازسال1384 و از بدو تاسیس صندوق در کنار این خانواده بزرگ در روستای قباق تپه استان همدان است،

او دیدار چهره به چهره و ارتباط مستقیم با مردم، حضوردرمراسمات، تبلیغات گسترده درفضای مجازی، برگزاری میز خدمت مستمر برای روستایهای تحت پوشش را از اقدامات خود نام میبرد و میگوید: حضور به موقع درروستاهای تحت پوشش، ارتباط مستقیم با دهیاران وشوراهای  روستاهای تحت پوشش،ارتباط با مسئولین شهرستانی،ارتباط با ائمه جماعات از مواردی است که همواره به آن توجه دارد.

میگوید پرداخت دوبرابری حق بیمه فرصت غنیمتی است که دولت برای روستاییان و عشایر به وجود آورده است.

خوشحالم که افتخارخدمت به جامعه مولد وسخت کوش روستایی را دارم.

خدمت به قشر زحمتکش، نجیب ،قدرشناس کشاورز و عشایر مایه افتخار است

همدان_ سبزدشت

مدیر کارگزاری: محمد ترابی

کدکارگزاری: 79019

محمد ترابی با 4 سال سابقه همکاری در صندوق از کارگزاران برتر دهستان سبزدشت استان همدان است.  داشتن برنامه هدفمند، ومطالعه روشهای اجرایی برای رسیدن به هدفهای کوتاه مدت وبلندمدت و بهره مندی از برنامه‌ها و تجارب افراد صاحب نظر را از دلایل موفقیت خود نام میبرد.

او تهیه آمار دقیق از جامعه هدف خود، مکاتبه کتبی و دیدار چهره به چهره بااین افراد توسط تیم اجرایی، تبلیغات درفضای مجازی، استفاده از رهبران محلی وافراد صاحب نفوذ درمنطقه تحت پوشش همانند روحانیت امام جماعت مساجد ، شورای اسلامی ،دهیاران را از اقدامات موثر خود نام میبرد.

از نگاه ترابی بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر موجب توسعه و ماندگاری در روستاها و مناطق روستایی شده و آن را موجب گسترش عدالت اجتماعی، کاهش فقر، محرومیت زدایی از نواحی روستایی، توسعه وآبادانی روستا و ماندگاری جمعیت درمناطق روستایی از طریق ارتقاء سطح امنیت اجتماعی است.

میگوید هیچ عبادتی  ارجح تراز خدمت به مردم نمی باشد آن هم جامعه تلاشگر و زحمتکش کشاورز و عشایر سهمی معادل 26% درجامعه رادارند.

خدمت به مردم چیزی جز احساس ارزشمندی نیست

همدان_ رزن

مدیر کارگزاری: امید صادقی

کدکارگزاری: ...

امید صادقی  از سال1393 در رزن استان همدان مشغول به خدمت است، و سطح علمی و مدیریتی مجموعه کارگزاری، کارتیمی، جوان بودن و انگیزه بالای تیم، روابط عمومی قوی و هدفمندی را از دلایل موفقیت خود نام میبرد.

 او نیز ارتباط نزدیک و موثر با مسئولین شهرستان ،استفاده از حوزه دیجیتال مارکتینگ و بستر های موجود در شبکه های اجتماعی و ارتباطی روستا ، استفاده از اطلاعات ثانویه موجود جهت تعیین جامعه هدف روستایی به تفکیک روستا، بانک اطلاعات شبکه بهداشت پیگیری و تماس تلفنی با بیمه شدگان را از اقدامات خود نام میبرد.

از نظر او بیمه موجب ایجاد امنیت روانی و اقتصادی خانواده ها شده و سلامت اجتماعی جامعه روستایی میشود.

هدف اصلی او نهادینه کردن فرهنگ بیمه در جامعه، بخصوص قشر جوان است. و میگوید هر خدمتی که در راستای عزتمندی خانواده ها بخصوص خانواده های روستایی و ضعیف تر جامعه باشد، ارزشمند است.

* خدمت به مردم در کنار سازمانی از جنس خدمات اجتماعی، آن هم مردمی از جنس روستا چیزی جز احساس ارزشمند بودن نیست.

نتایج خدمت به جامعه روستایی را در زندگی‌ام احساس می‌کنم

همدان_ بخش مرکزی

مدیر کارگزاری: سعید میرزایی

کدکارگزاری: 79082

سعید ميرزايي با 14 سال سابقه همکاری در صندوق از اعضای قدیمی این خانواده بزرگ در بخش مرکزی استان همدان است،او فعاليت در منطقه و آشنايي و جلب اعتماد افراد بومي، ارتباط موثر با دهياران و شوراي مجترم اسلامي روستاهاي منطقه، استفاده از كاركنان بومي، تلاش و كوشش و صبر در آشنا نمودن افراد با مزاياي صندوق بيمه خصوصا در ساليان نخست صندوق را از دلایل موفقیت خود را میداند.

میرزایی همچنین تكميل و تجهير دفتر مجزا جهت انجام امور بيمه اي،  استفاده از نيروي تحصيل كرده و نيروهاي مورد اعتماد هر روستا بعنوان نماينده كارگزاري، حضور مداوم و موثر در مراسمات و مناسبات و جشنها، تبليغ بيمه و مزاياي صندوق در تمامي اوقات، تهيه و توليد نرم افزار مخصوص بيمه روستايي توسط كارگزاري و سهولت در انجام تمامي امور بيمه‌اي را از اقدامات اصلی خود نام میبرد.

از نظر او وجود صندوق موجب برآورده شدن یکی از نیازهای اساسی روستاییان بوده و به همین دلیل بسیار با ارزش است.

* فعالیت در صندوق بهترين اتفاقي است که در زندگي من رقم خورده است و عينا نتايج آنرا در زندگی به چشم خود ديده‌ام.

افتخار میکنم که خادم روستاییان و عشایر هستم

همدان_ قاسم آباد لک لک

مدیر کارگزاری: محمود سمایی فلاحی

کدکارگزاری: ...

محمود سمایی فلاحی نیز با بیش از 14 سال سابقه همکاری از اعضای قدیمی این خانواده در روستای قاسم اباد لک لک بخش پیرسلمان استان همدان است، او نیز استفاده از رهنمودها و مساعدت مدیریت محترم صندوق استان و پیگیریهای کارکنان و کارشناسان استان با کارگزاران را از دلایل موفقیت خود میداند و انتخاب کارکنان پرتلاش و متعهد در کارگزاری، کمک بخشدار محترم ، دهیاران گرامی ، شوراهای اسلامی بزرگوار و افراد با نفوذ هر منطقه و حضور در کلاسهای آموزشی و دوره های مختلف، افزایش سطح علم و دانش خود در حوزه بیمه از لحاظ گوناگون اعم از درمان، بازنشستگی، مستمری و کارافتادگی، حضور در اکثر مراسمات و برنامه های اجرا شده در سطح روستاها با همراهی مسئولین را از اقدامات اصلی و موثر خود نام میبرد.

از نظر او وجود صندوق موجب ایجاد امید به زندگی و عدالت اجتماعی و جلوگیری از تبعیض، ایجاد درآمد برای دوران پیری و بازنشستگی و کار افتادگی روستاییان و ساماندهی مشاغل فاقد بیمه در سطح روستاها است.

میگوید خدمت به همنوع در هر جا و هر کاری و برای هر قشری از بالاترین عبادت است چه بسا به اینکه این خدمت در حوزه بیمه و به قشر مولد و زحمت کش روستایی باشد.

*افتخار میکنم که به عنوان یک خادم کوچک برای قشر زحمتکش روستاییان و عشایر از نوع خود این روستاییان انتخاب و مشغول خدمت هستم.

.

صندوق پشتیبان جامعه روستایی و عشایری است

همدان_ منطقه عشایری

مدیر کارگزاری: سید جلال صالحی

کدکارگزاری: 79078

 سید جلال صالحی با 15 سال سابقه خدمت در صندوق عضو قدیمی این خانواده در منطقه عشایری استان همدان است، او پشتکار و اعتقاد به ضرورت بیمه در زندگی روستایی و عشایری را از دلایل موفقیت خود نام میبرد و حضور در مناطق عشایری و دیدار چهره به چهره با عشایر و اقناع آنها را از اقدامات اصلی خود نام میبرد.

او صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را پشتیبان این جامعه نام برد.

از نظر او خدمت در صندوق به لحاظ اینکه میتواند پشتیبان جامعه روستایی و عشایری به عنوان مولد باشد بسیار ارزشمند است.

*با بیمه کردن یک عشایری احساس میکنم قدم مثبتی برای تامین و تضمین آینده او برداشته ام.

احساس میکنم دستی از دستان خدا برای خدمت به خلق او هستیم

همدان

مدیر کارگزاری: محمد سلگی

مدیر کارگزاری: 79038

محمد سلگی نیز با 14 سال سابقه همکاری و خدمت در صندوق از اعضای قدیمی این خانواده به حساب می‌آید و میگوید تکرار مزایای صندوق در بین اهالی منطقه از اقدامات و دلایل موفقیت او است .

میگوید زمانی که به این باور رسیدم که عضویت در صندوق موجب تحقق اهداف والای نظام برای روستاییان است شروع به تبلیغات گسترده برای صندوق در سطح روستاها کردم.

از نظر او وجود صندوق از نظر ایجاد پشتوانه قوی برای روستاییان و کشاورزان بسیار ضروری و با ارزش است.

احساس میکنم دستی از دستان خدا برای خدمت به خلق او هستیم

از طریق خدمت در صندوق کرامت و عزت نفس را به روستاییان و کشاورزان عرضه میکینم

همدان_ سرو آباد

مدیر کارگزاری: شریف احمدی

کدکارگزاری: 79021

شریف احمدی کارگزار روستای سروآباد استان همدان نیز با 13 سال سابقه خدمت از اعضای قدیمی این صندوق است. او دهگردی را از بهترین و بربازده ترین راههای جذب بیمه میداند. و میگوید: برنامه ریزی برای تبلیغات وسیع، برگزاری جلسات متعدد با دهیاران و شوراها و ائمه جماعت و حضور در مراسمات روستایی و استفاده از ظرفیتهای فضای مجازی از موثرترین راهها و اقدامات او است.

پوشش بیمه ای صندوق را موجب جلوگیری از فقر و کاهش دغدغه معیشتی روستاییان در زمان سالمندی و ازکار افتادگی میداند.

*از طریق خدمت در صندوق کرامت و عزت نفس را به روستاییان و کشاورزان عرضه میکینم.

از نظر او برخورداری از بیمه موجب عزت نفس روستاییان و جلوگیری از مهاجرت آنها می‌شود

همدان_ زرین دشت

مدیر کارگزاری: زاهد مالیر

کدکارگزاری: ...

 زاهد مالیر از سال 92 در کنار خانواده صندوق بیمه اجتماعی در بخش زرین دشت استان همدان است، او صداقت درکار، علاقه به خدمت به مردم، و استفاده از رهنمودهای مسئولان را از دلایل موفقیت خود نام میبرد و میگوید: توجیه و فرهنگسازی برای ترویج بیمه در میان جامعه هدف، حضور چهره به چهره و دیدار با افراد فاقد بیمه و برگزاری جلسات با افراد با نفوذ منطقه از اقدامات او است.

او بیمه را موجب ایجاد امنیت مالی برای روستاییان و خانواده او در زمان فوت نام برد.

از نظر او برخورداری از بیمه موجب عزت نفس روستاییان و جلوگیری از مهاجرت آنها می‌شود.

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©