کردستان

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان کردستان

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان موفق شد که از جمعیت مشمول 189 هزار و 121نفری خود حدود 113 هزار و 808 نفر را تحت پوشش خود قرار دهد، لازم به توضیح است که براساس آمارهای این گزارش حدود 8219 بیمه شده این استان مستمری بگیر هستند. در حال حاضر،  در کل سطح استان حدود 49 کارگزاری مشغول فعالیت هستند.

 

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان کردستان

پوشش بیمه‌ای برای دستیابی به رشد و توسعه کشور موثر است

كردستان ـ سنندج

مدیر کارگزاری: پویا اندریاری

کدکارگزاری: 69067

عباس اندریاری کارگزار شهرستان سنندج در استان کردستان است. از ابتدای تشکیل صندوق بیمه اجتماعی همراه صندوق بوده وبه نوعی از اعضای قدیمی آن است. میگوید اهمیت قائل شدن به مراجعانش در زمان مراجعه به صندوق موجب شده تا به عنوان کارگزار خوشنام شناخته شود.به اهمیت تبلیغات توجه دارد و همواره سعی می‌کند تا از آن غافل نشود. یکی از کارهایی که او برای جذب بیشتر افراد انجام داده این است که به ادارات و ارگانهای مرتبط با صندوق بیمه اجتماعی مراجعه کرده و از آنها خواسته که افراد واجد شرایط را به صندوق معرفی کنند.

از نگاه اندریانی صندوق امید به زندگی در روستا را بین جامعه هدف بیشتر کرده است چرا که با پرداخت بخش کمی از درآمد خودشون میتونن آینده خودشون رو تامین و از مزایای بیمه ای برخوردار باشن.این کارگزار کشاورز زاده صندوق، میگوید از هیچ تلاشی برای این قشر زحمتکش دریغ نمیکنه و با پوشش بیمه ای آنها در صندوق بیمه اجتماعی سعی در حمایت جدی آنها داره.او میگوید رشد و توسعه در هر جامعه ای با کشاورزی صورت میگیره، پس درنظر گرفتن پوشش بیمه ای این افراد را در دستیابی به رشد و توسعه کشور موثره و صندوق از این نظر بسیار با ارزشه!

افتخار میکنم که در دستیابی به فقرزدایی و ایجاد برابری دخیل هستم

كردستان ـ مریوان

مدیر کارگزاری: عبدالله یوسفی

کدکارگزاری: 69089

عبدالله یوسفی کارگزار کانی دینار مریوان در استان کردستان است، رسالت اصلی صندوق بیمه اجتماعی را حمایت از جامعه روستایی و عشایری میداند و به جمله ” خواستن توانستن است” اعتقاد دارد و با اتکا به همین جمله تا به امروز تونسته 1650 بیمه شده داشته باشد.ارتباط صمیمی با بیمه شدگان، حضور در میان مردم و معرفی صندوق، ارسال پیامک برای بیمه شدگان برای تمدید بیمه خود، ایجاد کانال تلگرامی برای منطقه حوزه کاری خودش و کسب رضایت بیمه شدگان را از اقدامات موثر خود در موفقیت خود نام میبرد.

از نظر یوسفی صندوق بیمه اجتماعی به دلیل ایجاد مساوات در بین جامعه شهری و روستایی، بهره مندی جامعه روستایی و عشایری و تامین معیشت آینده آنها را از مزایای بیمه بسیار با ارزش است.ایجاد دیوار نویسی علاوه بر تمام اقدامات گذشته خودش را از اهداف اصلی در پوشش بیشتر و بهتر جامعه روستایی و عشایری نام میبرد.میگوید چون رسالت اصلی صندوق حمایت از اقشار آسیب پذیر است، بسیار خوشحال است که برای این قشر کار میکند و با دریافت مستمری در مواقع بحرانی مانند از کار افتادگی یا سالمندی ضمن حمایت از آنها از طریق صندوق زمینه شادی آنها را فراهم مینماید.کار در صندوق رو افتخار دانسته، چون تو کمک به اون که دستیابی اهداف اصلی فقر زدایی و ایجاد برابری در میان مردمه دخیل است.

افتخار میکم که خداوند مسئولیت خدمت به این قشر را به من سپرده است

كردستان ـ قروه

مدیر کارگزاری: ابراهیم رحمتی

کدکارگزاری: 69077

ابراهیم رحمتی کارگزار شهرستان قروه در استان کردستان است مهمترین مولفه خود را در موفقیت خود صداقت و جلب اعتماد مردم میداند و میگوید دیدار چهره به چهره با مردم و معتمدین و .. حوزه و منطقه و خوش رفتاری با جامعه هدف از اقداماتی است که او را در دستیابی به عنوان کارگزار برتر منطقه کمک کرده است

میگوید جامعه روستایی جامعه مولد کشور است که در عین حال بسیار آسیب پذیر و نیازمند حمایت از طرف دولت است و بیمه صندوق نوعی راه برای تامین آتیه روستاییان است که افراد میتوانند در سن بازنشستگی از مزایای آن استفاده کنند.

گسترش خدمات و تسهیل برخی از قوانین صندوق را از مولفه های اصلی و چشم اندازهایش در پوشش بیشتر جوامع روستایی بیان میکند.

میگوید قشر روستایی بدون داشتن هیچ چشم داشتی با صداقت وسادگی مختص به خود نسبت به کارگزاران دارند بنابراین خدمت و حمایت از این جامعه بسیار پرارزش بوده و نیازمند تکریم و احترام بیشتر هست.

افتخار میکم که خداوند این مسئولیت را به من سپرده است و این فرصت را برای من پیش آورده است تا خدمتگذار این جامعه محروم و شریف باشم و به همین دلیل از تک تک مسئولان صندوق سپاسگذارم.

افتخار بزرگی است که از طریق صندوق خدمتگزار اقشار محروم جامعه هستم

كردستان ـ بیجار

مدیر کارگزاری: سیروس رحمانیه

کدکارگزاری: 69106

سیروس رحمانیه اهل بیجار استان کردستان است با تبلیغات وسیع در سطح شهرستان، شناسایی و مذاکره حضوری با آنها، ترغیب و رفتار مناسب با روستاییان و جامعه هدف تونسته یکی از برترین کارگزاران استان باشد.دیدار وجلسه با مسئولین، روستاگردی و ارتباط مستقیم با شوراها و دهیاران ومعرفی صندوق به همه آنها و همچنین توجه و ترغیب بانوان روستایی به عضویت در بیمه را از دلایل عملکرد خود نام می‌برد.

از نظر رحمانیه بالا بودن نرخ بیمه‌ها از جمله تامین اجتماعی و از طرف دیگه عدم توانایی اقشار ضعیف در پرداخت حق بیمه‌ها و از همه مهمتر عدم اعتماد افراد به بیمه‌های عمر و بیمه‌های خصوصی، وجود صندوق بیمه اجتماعی با هدف پوشش بیمه روستاییان و عشایر خیلی ضروری است.میخواهد به عنوان فردی معتمد در جامعه هدف خود شناخته شده و خدمت به این قشر زحتمکش و سختکوش و ساده را یکی از باارزش ترین دلایل کار خود میداند.او میگوید افتخار بزرگی برای اوست که از طریق صندوق خدمتگزار اقشار مختلف و محروم جامعه هستم.

روستا زاده‌ام و خوشحالم که فرصتی خدمت به این قشر برایم فراهم شده است

كردستان ـ دیواندره

مدیر کارگزاری: جمیل اصغری

کدکارگزاری: 69033

جمیل اصغری کارگزار شهرستان دیواندره در استان کردستان است، جلب اعتماد، صداقت و درستی و پرهیز از دروغ در برابر جامعه هدف خود، همچنین دیدار چهره به چهره و جلب اعتماد شوراها، دهیاران و بخشداران را از دلایل اصلی موفقیت خود نام میبرد.میگوید تاسیس صندوق بیمه یکی از بزرگترین دستاوردهای نظام است و که موجب حفظ جامعه روستایی شده و به اونها کمک میکنه تا در دوران پیری دغدغهای نداشته باشن و با خیال راحت این دوره را طی کنند.چاپ بنر و نصب در مراکز روستاها، پخش بروشور، سخنرانی‌های کوتاه، اعطای احکام بازنشستگان در مراسماتی که در روستا برگزار میشه توسط دهیاران، شوراها و روحانیون را از دلایل اصلی عملکرد خودش نام میبرد.اصغری تصمیم داره علاوه بر انجام برنامه‌های قبلی صندوق رو بیشتر و بهتر به دانش آموزان جامعه روستایی و عشایری بشناسونه  تا از طریق اون‌ها بتونه جامعه هدف را تحت پوشش بیمه دربیاورد. کمک گرفتن از طریق دانش آموزان رو یه ایده نو میداندکه حتی میشه برای اونها کارت مروج بیمه صادر کرد و همچنین آشنایی مدیران و معلمان با صندوق میتواند موجب رواج آن بشه.خرید سربازی، ایجاد بیمه تکمیلی، کاهش سن بازنشستگی برای افرادی که بالای ۶۵ سال سن که الان بش از 80 سال دارند و ایجاد مرکزی برای صندوق در سطح هر شهرستان را از برنامه ها و چشم اندازهای صندوق نام میبره.اصغری در آخر وجود صندوق رو به دلیل حمایت از جامعه روستایی و عشایری خیلی ضروری دانسته و میگوید چون خودش روستازاده است اینکه فرصتی پیش اومده تا بتونه به این جامعه خدمت کنه افتخار بزرگی است.

امیدوارم هیچ فرد روستایی فاقد بیمه نباشد

كردستان ـ کامیاران

مدیر کارگزاری: امیر باتمانی

کد کارگزاری: 69082

امیر باتمانی کارگزار شهرستان کامیاران بخش مرکزی در استان کردستان و از سال 1384 تا به امروز همراه صندوق است.ارتباط نزدیک با مردم، بیان واقعیتها در بیان مزایای صندو و ذکر نمونه‌هایی از اقدامات و عمل به تعهدات صندوق و تلاش برای بهبود هرچه بیشتر اهداف رو از دلایل اصلی موفقیت خودش نام میبرد.حضور در روستاها، ارتباط نزدیک با مردم، تشریح مزایا و عملکرد صندوق در فضای مجازی، ایجاد گروه و کانالهای تلگرامی و عضویت در کانالهای مرتبط با روستاییان و عشایر برای اطلاع رسانی بیشتر به جامعه هدف رو از اقدامات خود در راستای عملکرد بهتر میداند.به نظر باتمانی بیمه روستاییها از مهره‌های گم شده زندگی در روستا بوده که با تاسیس صندوق به سرانجام رسیده که با وجود عمر کمش رضایتمندی زیادی کسب کرده است و امیدوارد با به روز کردن قوانینش در آینده شاهد رشد و شکوفایی بیشتر صندوق بیمه اجتماعی باشد.

باتمانی برای نهادینه کردن بیمه در بین روستاییان و عشایر باید اون رو در بین قشر جوان و دانش آموزان نهادینه کرد تا اونها با شناخت فرهنگ بیمه وکارآیی بیمه اون رو در بین خانواده های خودشون معرفی کنن.او میگوید ارتباط با معلمان، خانه های بهداشت، ارگانهای مرتبط با حوزه روستایی و کتابخانه های روستایی به شناسایی بیمه و ایجاد حس نیاز به اون بین جامعه هدف کمک میکنه چون از نظر او بیمه تنها پشتوانه ایه که درمواقع نیاز حامی این اقشار هست.

میگوید جامعه روستایی با وجود اینکه مولد و تولید کننده هستند اما جزو قشر ضعیف و آسیب پذیر جامعه اند بنابراین تاسیس صندوقی که بتونه از اونها حمایت کنه خیلی با ارزش است.کمک به اقشار ضعیف برای قرار گرفتن زیر چتر حمایتی بیمه رو با ارزش دانسته و امیدوار است که هیچ فرد روستایی و عشایری بدون بیمه وجود نداشته باشه.

به خدمت به روستاییان و عشایر عشق میورزم

كردستان ـ بانه

مدیر کارگزاری: ادريس رشیدی

کدکارگزاری: 69105

ادریس رشیدی کارگزار برتر شهرستان بانه استان کردستان است و از سال 1385 همراه صندوق شده و علاقه به خدمت برای قشر محروم روستایی، ثبت نام خانواده و اقوام، افراد روستایی که دهیار آن است، همکاری با ارگانهای دولتی در سطح شهرستان، تعامل با دهیاران و شوراها، تبلیغ شفاهی بین مردم و در فضای مجازی، پیگری امورات بیمه شدگان و مستمری بگیران را از دلایل موفقیت خودش میداند. تبلیغ چهره به چهره، معرفی برنامه ها و اهداف دولت در دفاع و از بین بردن فقر، اعتمادسازی را از اقدامات خودش در عملکرد بهتر نام میبره. از نظر رشیدی ضرورت صندوق در جلوگیری از ضایع شدن زحمات جامعه روستایی و عشایری به ویژه در روستاهای مرزی، نگاه ویژه در ایجاد عدالت اجتماعی در جامعه، جلوگیری از نگرانی در تامین معیشت روستاییان در آینده، ایجاد امید به زندگی در روستا قابل مشاهده است.

او میگوید که روستا باید کانون گرمی برای دوران بازنشستگی شود و روستاییان نباید در دوران سالمندی یا از کار افتادگی نیازمند نهادهای حمایتی باشند بنابراین صندوق حرمت و عزت والای روستاییان را حفظ خواهد کرد.رشیدی معتقد است با وجود 15 سال سابقه فعالیت درصدی از عمر خود را وقف کرده است و به خدمت به روستاییان و مرز نشینان عشق می‌ورزد.

بیمه موجب کاهش معضلات حاشیه نشینی می‌شود

كردستان ـ سروآباد

مدیر کارگزاری: کیوان امانی

کد کارگزاری: 69043

کیوان امانی کارگزار برتر صندوق در سروآباد استان کردستان است و بیش از 14 سال است که یکی از اعضای خانواده صندوق بیمه اجتماعی است. پشتکار و استمرار خودش را درکنار تفسیر مدل ذهنی و نگرش، کسب مهارت های نرم و سخت به همراه ایجاد عادات سازنده را از مهمترین دلایل موفقیت خود میداند.امانی برای بهبود عملکرد خود برنامه ریزی، تبلیغات چهره به چهره با اهالی روستا، معتمدین و کارآفرینان، جلسه با دهیاران و شوراهای روستا و بخشداران، امامان جماعت، شرکت در مراسمات و جشنواره های روستایی، اسپانسر و حمایت از برنامه های ورزشی در شهرستانها را درکارنامه کاری خود دارد.وجود صندوق بیمه اجتماعی را به دلیل جلوگیری از مهاجرت به حاشیه شهرها و دچار شدن به انواع معضلات اجتماعی و از طرف دیگر انگیزه برای مهاجرت معکوس به روستاها را با ارش میداند و دربرنامه چشم انداز 5 ساله خود پوشش بیمه تمام جامعه هدف را درنظر دارد.

شاهد اشک شوق بودن، لذت بخش ترین حسی است که میتوانیم تجربه کنیم. اینکه ما تو اون اشک شوق دخیل هستیم لذت بخش ترین حس دنیاست.

حمایت از جامعه زحمتکش روستایی و عشایری بسیار با ارزش است

كردستان ـ دهگلان

مدیر کارگزاری: امیر کریمی

کدکارگزاری: ۶۹۰۷۳

امید کریمی حاجی کارگزار برتر شهرستان دهگلان استان کردستان است و 16 سال است که درکنار صندوق و جامعه روستایی و عشایری است.کریمی تلاش و کوشش در راستای هدف های مشخص شده صندوق و تشریح کامل مزایای صندوق در بین جامعه هدف را از مهمترین اقدامات خود برای بهبود عملکردش نام می‌برد.از نظر او تبلیغات گسترده ارتباط نزدیک، با ارباب رجوع دردسترس و پاسخ گو بودن از جمله مهمترین عوامل موفقیت اوست و میگوید به دلیل تغییر شیوه زندگی و مشکلات اقتصادی بیمه برای جامعه روستایی خیلی ضروری است.می‌گوید چون از نزدیک شاهد رنج، مشقت وسعی وتلاش روستاییان و عشایر است که برای تامین مایحتاج اولیه خود تلاش میکنند بنابراین وجود صندوق در حمایت از آنها خیلی باارزشه.به نظر او، خدمت به همنوع آرامش دورنی برای اون داره چون این افراد همیشه در معرض آسیب هستند پس کمک و حمایت از اونها برای اون حس رضایت و آرامش درونی رو داره.

از اینکه شغلم خدمت رسانی در جهت تضمین آینده قشر زحمتکش روستائیان و عشایر است، بسیار خرسندم

كردستان ـ سقز

مدیر کارگزاری: کاوه محمدی خانقاه

کدکارگزاری: 69060

کاوه محمدی خانقاه از اعضای جوان صندوق بیمه اجتماعی و حدود 3 ساله که همراه صندوق هست و در شهرستان سقز استان کردستان فعاليت دارد.روستازاده است و به مشکلات و رنج های روستاییان آشنایی دارد و با این مشکلات دست و پنجه نرم کرده است.میگوید چون من از همین مردم هستم بنابراین به فرهنگ و رسوم اونها آشنام، بنابراین اهداف و خدمات صندوق رو به زبان ساده تر براشون توضیح میدم.او معتقد است خدمتش به روستاییان یه نوع عبادت بوده و درآمدش نوعی کسب حلاله و این پول حلال تو زندگیش تاثیر خیلی مثبتی داشته است.از نظر محمدی تشویق کارگزاران به ایجاد انگیزه برای عملکرد بهتر اونها کمک می‌کند.حضور مستمر در  بین روستاییان و تشریح مزایای صندوق برای آنها، حضور در مساجد و نماز جماعت، تبلیغات مستمر در کانال های تلگرامی و اینستاگرامی بزرگ در سطح شهرستان سقز، تشکیل کانال تلگرام و اینستاگرام جهت خدمات رسانی بهتر به بیمه شدگان و همشهریان، نصب بنر های بزرگ در ورودی های شهر و میادین اصلی شهر، پخش تراکت در سطح روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر، پیگیری مستمر جهت تمدید بیمه بیمه شدگان از طریق پیام کوتاه و تماس، نصب بنر و تبلیغات مناسب در سطح دفتر،  پاسخگویی مناسب و شبانه روزی به متقاضیان بیمه از طریق حضوری و تلفنی و فضای مجازی از جمله اقدامات او در عملکرد بهتر است.بیمه را یکی از مهمترین پارامترهای امنیت و تضمین آینده در یک جامعه میداند و میگوید چون روستاییان به لحاظ مالی کم توان هستند بنابراین وجود یک صندوق بیمه دولتی و حمایتی برای این اقشار بسیار ضروریه چون اونها تونایی پرداخت حق بیمه سازمان تامین اجتماعی رو ندارن. از طرف دیگه شغل کشاورزی و مشاغل وابسته به روستائیان از نظر جسمی بسیار سخت و طاقت فرسان همین مسئله باعث میشه که زودتر ازکار افتاده بشن بنابراین وجود یه بیمه برای اونها خیلی ضروری هست.تبلیغات چهره به چهره و فضای مجازی و حضور در روستاها و مساجد و پخش تراکت و …. تمام جامعه هدف این بیمه را در سطح شهرستان سقز از خدمات و مزایای این صندوق آگاه سازم تا اینکه درصد زیادی  از این جامعه را تحت پوشش بیمه قرار دهیم.از اینکه شغل من در خدمات رسانی در جهت تضمین آینده قشر زحمتکش روستائیان و عشایر است، بسیار خوشحال و خرسندم.

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©