گلستان

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان گلستان

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گلستان موفق شد که از جمعیت مشمول246 هزار و 842 نفری خود حدود 60  هزار و 182 نفر را تحت پوشش بیمه خود قرار دهد، براساس آمارهای این گزارش حدود 2 هزار و 563 نفر بیمه شده این استان مستمری بگیر این صندوق هستند، در حال حاضر در سطح استان 69 کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی مشغول به ارائه خدمت هستند.

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان گلستان

استقلال کشور در گرو خدمت رسانی به کشاورزان و روستاییان است

گلستان _ رامیان

مدیر کارگزاری: علی‌اکبر غلامی

کد کارگزاری: 73051

علی‌اکبر غلامی حدود 12 سال است که درکنار سایر اعضای خانواده صندوق در شهرستان رامیان گلستان مشغول به خدمت است، او دهیار بودن در این شهرستان و وارتباط مستمر باصندوق اجتماعی روستاییان در راستای اطلاع رسانی وجذب روستاییان وکشاورزان را از دلایل اصلی موفقیت خود میداند و تعامل و همکاری با مردم وشوراهای اسلامی ودهیاران منطقه ومسئولین بخش وشهرستان، تبلیغات بیمه در فضای مجازی وچاپ بروشور را از اقدامات خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

او صندوق بیمه را یکی از برکات و ثمرات انقلاب اسلامی در راستای محرومیت زدایی و افزایش امید به زندگی روستاییان و اقتصاد پویای کشاورزان میداند.

 معتقد است استقلال کشور در گرو خدمت رسانی به کشاورزان و روستاییان است.

بیمه شدگان خود صندوق بیمه اجتماعی را تبلیغ می‌کنند

گلستان _ کلاله

مدیر کارگزاری: جمشید قوسی

کد کارگزاری: 73128

جمشید قوسی حدود 13 سال است که درکنار سایر اعضای خانواده صندوق در شهرستان شهرستان کلاله، بخش مرکزی گلستان مشغول به خدمت است، او معرفی صندوق بصورت حضوری بین اقشار مختلف و احاد جامعه ، اعیاد مذهبی و مراسمات را دلیل اصلی موفقیت خود میداند و حضور بین مردم ـ  پخش برگه تبلیغات ـ  ارسال اس ام اس انبوه برای  دو گروه (عموم و افراد زیر 50 سال)ـ استفاده از پتانسیل دهیاران و شوراهای شهرستان ـ بکارگیری بازاریاب ـ  تبلیغات در فضای مجازی ( تلگرام ـ واتس آپ ـ اینستاگرام) را از اقدامات خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

از نظر او وجود صندوق به منظور رفع دغدغه بازنشستگی و ازکارافتادگی و همچنین تامین معیشت اعضای بدون سرپرست لازم و ضروری است.

از اینکه بیمه شدگان خود صندوق بیمه اجتماعی را تبلیغ میکنند بسیار خرسندم.

از اینکه به بی‌ریاترین قشر جامعه خدمت می‌کنم حس غرور دارم

گلستان _ مینو دشت

مدیر کارگزاری: موسی پسرکلو

کد کارگزاری: 73143

موسی پسرکلو حدود 14 سال است که درکنار سایر اعضای خانواده صندوق در روستای القجر شهرستان شهرستان مینودشت گلستان مشغول به خدمت است، او استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی،  ارتباط تنگا تنگ با مردم، روحانیون و روسای ادارات شهرستان را از دلایل موفقیت خود میداند و مراجعه به درب منازل مردم و دیدار، چهره به چهره، چاپ و پخش تراکت تبلیغاتی به صورت مستمر، سخنرانی در اماکن عمومی، ارتباط تنگا تنگ با مدیران مرتبط با روستاییان و عشایر و کشاورزان در سطح شهرستان را از اقدامات اصلی خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

او وجود صندوق بیمه اجتمایی برای جامعه روستایی را موجب افزایش امنیت و آسایش برای آینده جامعه روستایی و افزایش امید به زندگی و احساس تعلق خاطر در در دوران کهولت و سالمندی دانست.

او خدمت به قشر روستایی و عشایری و کشاورز را به دلیل آنکه خدمت به انسانهای شریف است با ارزش میداند.

از اینکه به بی‌ریاترین قشر جامعه (کشاورزان، روستاییان و عشایر) خدمت می‌کنم حس اسودگی خاطر غرور در پیشگاه خداوند را دارم.

بیمه پشتوانه مالی روستاییان و عشایر

گلستان _ گمیش

مدیر کارگزاری: بهرام میرزائی

کد کارگزاری: 73033

بهرام میرزایی از ابتدای تاسیس صندوق درکنار این خانواده در شهر گمیش تپه گمیشان مشغول به خدمت است، وی عضویت در تعاونی روستایی و جلب اعتماد مردم و خشنامی را از دلایل اصلی موفقیت خود میداند و شرکت در مراسمات روستایی، تشریح مزایای صندوق، ارتباط با ائمه جمعه و بزرگان روستایی، شویق به عضویت مردم همزمان با توزیع نهاده های دامی، اهدای احکام مستمری با حضور مسئولان محلی و غیره را از اقدامات اصلی خود نام میبرد.

از نظر او نیز بیمه روستاییان به دلیل درآمد پایین و نبود پشتوانه مالی برای تامین معیشت آینده نیاز است که در این بیمه عضو شوند.

میگوید به دلیل اینکه اغلب از روستاییان حمایت نمیشود بنابراین وجود حمایت بیمه‌ای برای آنها بسیار ارزشمند باشد.

خوشحالم که به عنوان عضو کوچکی از این جامعه مشغول به خدمت برای روستاییان و عشایر هستم.

وجود صندوق در کاهش فقر و ایجاد پشتوانه مالی برای روستاییان و عشایر بسیار ضروری است

گلستان _ خرمارود شمالی

مدیر کارگزاری: موسی بولاغی

کد کارگزاری: 73087

موسی بولاغی حدود 10 سال است که همراه خانواده صندوق بیمه اجتماعی در خرمارودشمالی آزادشهر گلستان مشغول به ارائه خدمت به جامعه روستایی و عشایری است.

وی حضور در دفتر کارگزاری، حضور در مراسمات محلی و تعهد در کار را از دلایل اصلی موفقیت خود میداند و عضویت اعضای خانواده خود، تشویق جوانان به عضویت در بیمه، و ارتباط و همکاری با دهیاران و ساکنان روستاها را از اقدامات اصلی موفقیت خود نام میبرد.

از نظر او وجود صندوق در کاهش فقر، کاهش معضلات اجتماعی و ایجاد پشتوانه مالی برای روستاییان و عشایر بسیار ضروری و لازم است.

از نظر او نیز وجود صندوق علاوه بر اجر دنیوی دارای اجر اخروی نیز است چرا که در حمایت از قشر محروم و مظلوم روستایی ساخته شده است.

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©