گیلان

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان گیلان

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان موفق شد که از جمعیت مشمول223 هزار و 233 نفری خود حدود 85  هزار و 897 نفر را تحت پوشش بیمه خود قرار دهد، براساس آمارهای این گزارش حدود 3 هزار و 191 نفر بیمه شده این استان مستمری بگیر این صندوق هستند.در حال حاضر در  سطح استان 91 کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی مشغول به ارائه خدمت هستند.

 

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان گیلان

حتی اگر روستایی خود نسبت به آینده اش بی‌تفاوت باشد باید او را نسبت به مزایای بیمه آگاه کرد

گیلان_ رودبار_ عمارلو

مدیر کارگزاری: رضا سمیع پور

کد کارگزاری: 74071

رضا سمیع‌پور از مهر ماه 1396 در بخش عمارلو شهرستان رودبار استان گیلان درحال خدمت است، او تعهد، احساس مسئولیت و نیز حس دلسوزی نسبت به همنوعان روستایی و عشایری را دلیل اصلی موفقیت خود میداند و حضور میدانی در روستاها، جلب اطمینان، توجیه جامعه هدف، نیز آگاه سازی مردم نسبت به خدمات و مزایای صندوق، تبلیغات در فضای مجازی و کانالهای محلی و تولید و پخش پوشترهای تبلیغاتی را از جمله اقدامات خود در راستای عملکرد بهتر نام میبرد.

میگوید هرچند که عضویت در این بیمه نمیتواند آینده ایده‌آلی را برای روستاییان و کشاورزان تامین کند اما قطعا میتواند شرایط یک زندگی حداقلی برای آنان ایجاد که محتاج به موسسات و نهادهای حمایتی نگردند.

معتقد است حتی اگر روستایی خود نسبت به آینده اش بی‌تفاوت باشد این وظیفه بر عهده‌ی اوست تا وی را از خطرات پیش رو مطلع و نسبت به جذب و عضویت ایشان در بیمه هدایت کنم.

 او خدمت به همنوعان خود را نوعی باقیات و صالحات میداند.

هر روستایی یک بیمه

گیلان_ لنگرود_ بخش مرکزی

مدیر کارگزاری: طالب کمالی‌راد

کدکارگزاری: 74126

طالب کمالی‌راد از سال 1385 در کنار خانواده بزرگ صندوق در بخش مرکزی لنگرود استان گیلان است، وی تعامل با شوراها و دهیاران را دوعامل اصلی موفقیت خود میداند و مشاوره در مساجد، نصب بنر در مراکز روستاها، دیوار نویسی و پخش بروشور را از اقدامات اصلی خود در راستای عملکرد بهتر خود میداند.

وی وجود صندوق را موجب افزایش امید به زندگی برای جامعه روستایی و تامین پشتوانه مالی آنها میداند.

چشم انداز وی هر روستایی یک بیمه است و میگوید آرامش یک فرد موجب آرامش کل جامعه و حفظ کرامت انسانی خواهد شد و میگوید خدمت در صندوق احساس رضایت درونی و ارامش را به او می‌دهد.

بیمه، منبع درآمدی پایدار

گیلان_ صومعه سرا

مدیر کارگزاری: احمدرضا فلک خواه

کدکارگزاری: 74096

احمدرضا فلک خواه صومعه سرایی حدود 5 سال است که درکنار خانواده بزرگ صندوق است. او پشتکار و نظم و برنامه ریزی را از عوامل اصلی موفقیت خود نام میبرد و تبلیغات میدانی و چهره به چهره، رابطه نزدیک با بیمه شدگان و پاسخ به سوالات انها را از اقدامات اصلی خود نام میبرد.

میگوید به دلیل آنکه روستاییان از منبع درآمد پایداری برخوردار نیستند بنابراین وجود صندوق برای بهبود زندگی آنها ضروری است.

او خدمت در صندوق برای جامعه روستایی را نوعی افتخار میداند.

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©