یزد

getostanwitholdies

صندوق بیمه اجتماعی استان یزد

براساس گزارش عملکرد 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد موفق شد که از جمعیت مشمول50 هزار و 128 نفری خود حدود 12  هزار و 830 نفر را تحت پوشش بیمه خود قرار دهد، براساس آمارهای این گزارش حدود 3 هزار و 580 نفر بیمه شده این استان مستمری بگیر این صندوق هستند. در حال حاضر در استان یزد 29 کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی مشغول به ارائه خدمت هستند.

بیمه شده فعال
0
بیمه شده فعال
مستمری بگیر بازنشسته
0
مستمری بگیران

معرفی تیم استان یزد

مهدی جعفری ندوشن

عبادت جز خدمت به خلق نيست

یزد_ اشکذر و میبد

مدیر کارگزاری: مهدی جعفری ندوشن

مدیر کارگزاری: مهدی جعفری ندوشن

مهدي جعفري ندوشن با 16 سال سابقه از اعضای قدیمی صندوق در اشكذر و ميبد استان یزد است. او پاسخگو بودن به صورت 24 ساعته، اطلاع رسانی از طريق فضاهاي مجازي، مشاوره به بیمه نشدگان، ایجاد شعبه سيار در روستاها و ارائه و خدمات بيمه اي، توزیع بروشورهاي تبليغاتي در گروهها، صحبت با افراد با نفوذ و خوش صحبت در روستاها به عنوان هميار كارگزار از اقدامات خود نام میبرد.

به اعتقاد وی پرداخت دوبرابری حق بیمه توسط دولت و نقش کارفرمای آن، تنها راه تضمين آينده روستاییان مي تواند اين صندوق باشد.

میگوید عبادت جز خدمت به خلق نيست و اگر يك فرد بازنشسته شود و يا مستمري بگير فوتي و يا سالمندي شود مي توان بر خود باليد كه باعث اين كار ما شديم كه هم خدا راضي باشد و هم بنده اش .

خوشحاليم كه به عنوان يك عضو كوچكي از جامعه روستايي مي توانيم در خدمت اين جامعه هدف باشيم .

خدمت به روستاییان برایم بسیار با ارزش است

یزد

مدیر کارگزاری: صفیه زارع زردینی

کدکارگزاری:

صفیه زارع زردینی نیز با 16 سال سابقه همکاری از اعضای قدیمی خانواده صندوق در استان یزد است. او تبلیغات، حضور در روستاها و معرفی صندوق، صرف وقت جهت معرفی صندوق به صورت فرد به فرد و پاسخگویی صادقانه به سوالات افراد، استفاده از فضای مجازی جهت تبلیغات و معرفی صندوق، معرفی صندوق به جامعه هدف به صورت حضوری را از جمله مهمترین اقدامات و برنامه های خود نام میبرد.

از نظر او وجود صندوق بیمه اجتماعی از لحاظ حمایت از قشر ضعیف روستائیان و عشایر، جلوگیری از مهاجرت روستائیان و بالابردن سطح زندگی روستائیان و جلوگیری از فقر در دوران سالمندی برای جامعه روستایی و عشایری ضروری است.

ارائه خدمات صندوق به دلیل آنکه روستاییان از امکانات و خدمات کمتری برخوردار هستند بسیار با ارزش است.

باعث افتخار اینجانب هست که بتوانم  به روستاییان که قشر ضعیف و محروم جامعه هستند خدمتی هرچند کوچک انجام بدهم.

80030

وجود صندوق برای تامین آتیه روستاییان ضرورت دارد

یزد_ فهرج

مدیر کارگزاری: اکرم کوه

کدکارگزاری: 80030

اکرم کوه عضو جدید صندوق در بخش مرکزی فهرج یزد است، وی حضور در میان روستاییان و صحبت رودر رو، حضور و تبلیغات  در گروه‌های مجازی روستاییان، صحبت با اتحادیه قالی بافان و راهنمایی افراد از طریق تلفن و فضای مجازی، حضور در روستاها و صحبت و همکاری دهیاران و شوراها را از دلایل موفقیت خود نام میبرد.

وجود صندوق برای تامین آتیه روستاییان ضرورت دارد و بسیار خرسندم از اینکه عضو کوچکی از صندوق هستم و میتوانم خدمت کوچکی به افراد ارائه دهم.

80038

صندوق برای داشتن جامعه‌ای سالم درکنار توانمندسازی موثر است

یزد

مدیر کارگزاری: محمدکاظم کشورشاهی

مدیر کارگزاری: 80038

محمدکاظم کشورشاهی عضو جدید صندوق در یزد است، وی نوآوری و  ابزار های فناوری اطلاعات، اطلاع رسانی های موثر ، ایجاد ارتباط موثر با جامعه هدف، وجود سرمایه انسانی موثر و نحوه برخورد مطلوب در کنار پیگیری ها و ایجاد تعهد برای تحقق اهداف در جهت افزایش کیفیت خدمات از جمله مهمترین اقدامات وی به منظور ارائه خدمات است.

وی همچنین همکاری و همفکری موثر با دفتر استانی،  اطلاع رسانی های موثر در بخش های مختلف از جمله شبکه های اجتماعی، تبلیغات محیطی و …، حضور در جلسات موثر و معرفی خدمات و شناسایی ذینفعان  از جمله : جلسه با قالی بافان ، دفاتر تسهیلگری ، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها، ارتباط صمیمی با بیمه شدگان را از دیگر اقدامات خود نام می‌برد.

کشورشاهی ایجاد حس عزت وکرامت، کمک به توسعه و حمایت از کسب و کار های مرتبط، ایجاد امید به آینده برای شغل های بومی در روستاها وشهرهای کوچک، جلوگیری از ایجاد مها جرت به شهرهای بزرگ، ارزش گذاری وهویت بخشی به فعالیت زنان خانه دار را از دلایل و ضرورت وجود صندوق بیمه اجتماعی برای جامعه روستایی و عشایری میداند.

مزایای صندوق در کنار توانمندی جامعه هدف برای داشتن جامعه ای سالم تر از نظر های مختلف از ضرورت های این صندوق است.

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©